Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a baja a férjemnek? Engem sokkolt amit tett!

Figyelt kérdés
3éve vagyunk házasok (23évesek).a férjem a következőt tette:mivel délután dolgozik(2-10ig)nem kulcsoltam be az ajtót(faluban élünk,nem félek,mert mióta az eszem tudom nem volt itt semmi bűncselekmény)nos lefeküdtem aludni.nos elaludtam.arra eszméltem h valaki befogta a számat,és azt mondta legyek jó kislány és tegyem amit mond,és elkezdett a másik kézzel taperolni.a hab a tortán h símaszk volt rajta.a vér megállt bennem,mikor is felismertem a drága férjem(megint szólt felismertem a hangját).Addig a-közrejátszott a sokk,a sötétség stb)míg nem ismertem fel majd meghaltam ugy féltem.Elvileg nagyon izgatónak tartotta a dolgot.no én meg adtam neki 2 csattanós pofont.Azóta könyörög sírt s h ne haragudjak hozott bon-bont stb...de úgy gondolom ez túlment a jó ízlés határán.Még az elköltözés is forog a fejemben.Am nem agresszív ember,se nem abberált,nem értem mért tett ilyet?lehet fura a puffogásom,de ekkora sokkot sose éltem még át.(azért ide irtam mert a szex rovaatba ált.nem vmi kulturált válaszokat kapok:(köszi előre is

2013. okt. 9. 16:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
78%
jót nevettem ezen a történeten
2013. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%
hát őt ez izgatja, de szerintem ő sem gondolta h ez durva lehet. megbánta. innentöl kezdve te döntésed h mit csinálsz
2013. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 AeonFLUX ***** válasza:
100%
Nem tudom, de visszaszivatnám.
2013. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
76%
Az de komoly :O
2013. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
47%
Nemertem. Most komolyan. Ezert akarsz elmenni?!?! Te nem vagy normalis az biztos
2013. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez őrült.... én hagynám a francba!
2013. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kellene beszélnetek ha neki ilyen fantáziái vannak. Mert szerintem nem nagy dolog meg jó is lehet,de azért szólhatott volna előre ,mert nem csoda hogy megijedtél.
2013. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
0%
Borzalmasan irritáló ahogy a kültelki stílust mímeled 80 éves prosztó öregasszony módjára. Kamu az egész, keress victim szexet a nete,jobban jársz idióta.
2013. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
gondolom izgatónak és/vagy viccesnek szánta, és kívülről lehet, hogy vicces is, de ha belegondolok, hogy én mit éreztem volna... valószínűleg ugyanazt, mint te, megijedtem volna. pláne a mai világban sajnos pont el tudnám képzelni, hogy valami aberrált perverz tört be hozzám. szerintem beszéld meg vele mindenképp, pláne, ha sajnálja, mert végülis nem rossz szándékkal tette, csak félresikerült...
2013. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
66%

Vicces eset.. :D

Beszéld meg a férjeddel, hoyg ilyet többet ne.

Esetleg próbáljátok meg a szerepjátékot. Biztosan örülne neki. :)

Mert amiket írtál, hogy sírt, meg hogy vitt bon bon-t ezek szerint szeret téged. Lehet hogy örülne a szerepjátéknak. :)

2013. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!