Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van csiszoltabb humoruk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van csiszoltabb humoruk, nagyobb rugalmasságuk, több barátjuk, szebb életük és jobb egészségük a szép nőknek mint a kevésbé szépeknek?

Figyelt kérdés
Srácként ezt tapasztalom. például a szép és vidám csajok simán veszik a lapot, ha egy ütős poént betolok. Nevetnek és minden megy tovább. A kevésbé szépek meg sírni kezdenek és hosszú időn keresztül ecsetelik, hogy ez mennyire durva dolog volt tőlem. Mit gondolsz?
2013. okt. 9. 23:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad a legutóbbi megjegyzésemet, tudod, hogy nem a bunkóságról beszélek. A múltkor azon is kiakadt egy csajszi, hogy azt mondtam neki: "ha nem sikerül a vizsgád, el leszel fenekelve". Általában ezen nevetnek és nincs semmi gáz. De ő meg jaj így meg úgy durva, perverz dolog. Aki ennyit sem bír, azzal mit kezdjek? Most kitalálok egy tényleg bunkó poént, hogy lássátok a különbséget. Például azt mondom: "hasonlítasz anyukádra..." "igen??" "Igen... neki is pont ilyen ráncos a lába köze". De én nem mondok ilyet, mert nem akarok senkit megbántani, csak incselkedni. Például a hölgy nagyon nyúlkál felém, vagy végigsimít, én pedig "ijedten" elhúzódok és szexuális zaklatásnak állítom be. Persze normális esetben veszik a lapot és tudják, hogy ez játék.
2013. okt. 10. 17:36
 12/12 anonim válasza:
100%
Mert aki értékeli a humorodat, azt szimpatikusabbnak, ezáltal szebbnek tartod.
2013. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!