Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a párommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a párommal de máris hiányzik mit tegyek?

Figyelt kérdés
2.5 évig voltunk együtt úgy, hogy kb. 2 havonta hagytuk abba majd újra kezdtük. Komoly problémánk sosem volt! Talán az, hogy ő közömbösen állt mindenhez, semmi és senki nem érdekelte de azért igyekezett megfelelni... Amikor neki volt vmi baja sosem jött oda, hogy megbeszéljük amikor nekem volt akkor meg én nem mondtam mert nem akartam folyton piszkálni. Talán a legnagyobb baj a probléma megoldás hiánya volt.... Elegem lett a bizonytalanságból, ezért szakítottunk de most még sem akarok egyedül lenni mit tegyek??
2013. okt. 9. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez az átmeneti időszak ilyen kib..szott nehéz. Nem tudok jó tanácsot adni, csak annyit, hogy tudatosítanod kell magadban, hogy ez egy "gyászidőszak", ezen túl kell esni. Ettől még nem fogsz egyedül maradni, jön majd jobb.

Tudom, hogy ezek most üres szavaknak tűnnek, de ez akkor is így van.

2013. okt. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak sajnos kb. 3 év alatt találtam meg őt is mert a gyermekem mellett nincs időm ismerkedni...:(
2013. okt. 10. 00:15
 3/6 anonim ***** válasza:
FAGYI, CSOKI, SÜTI minden mennyiségben!! :)
2013. okt. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy nehéz ismerkedned és az is lehet, hogy most azon gondolkozol, hogy esetleg megpróbálhatnátok újra. Vagy tévedek?

Mindenesetre azért ne alázkodj meg! Még ha beszéltek is, tisztázni kell a problémákat, mert újra elő fognak jönni. Tapasztalat. Csak azért újrakezdeni, mert úgy gondolod, lehet, nem lesz más, butaság.

2013. okt. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Tyrian 2000-t és játszd végig! Nekem anno segített, nagyon jó játék!

A Zicca Lazer-t megveheted a MACES nevű pályán, hátsó ágyúnak pakolj fel Sonic Pulsert, kétoldara egy-egy Plazma Storm, az kiváló. Felpakolsz még egy jófajta pajzsot is a hajóra, és indulhat a móka :))))))))

2013. okt. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kritizálni akarlak, de kicsit sántít, amit írsz. Az, hogy komoly problémák nem voltak, egyszerűen nem igaz. Ahol nincsenek komoly problémák, ott nem szakítanak 2 havonta. Ráadásul ha ennyire nem működött, szerintem hiba volt 2 és fél évig húzni.

Az, hogy ő tök közömbösen állt mindenhez, kvázi leszаrta, hogy mi van, ez vezetett ide. Az is gáz, hogy gyakorlatilag féltél tőle, nem merted elmondani, ha valami van. Egy rendes kapcsolatban ha valami probléma felmerül, akkor leülnek, és megbeszélik. Nem pedig az, hogy a szőnyeg alá söprik, majd szakítanak.

A magánytól való félelemből meg nagy buta vagy már bocs, ha ezért visszaszaladsz hozzá. Ha ennyiszer nem működött, most se fog. Csak magadat készíted ki. Ha eddig nem változott, akkor most se fog, meg vélhetően te sem. Azon ne izgulj, hogy ne akadna kérőd, viszont azért válogasd meg, hogy kivel állsz össze! Olyan mellett köss ki, akivel tényleg őszinte, bizalmas pár tudtok lenni!

2013. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!