Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá tennétek vagy hagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennétek vagy hagynátok a dolgot?

Figyelt kérdés
Ha a párotok nektek nem venne születésnapotokra ajándékot(szülinapomkor épp nem volt pénze, de utólag megtehette volna, én is fizukor tudtam csak venni neki) de egy barátunknak is most lesz és neki már azon töri a fejét, hogy mit vegyen. Ez azért esik rosszul, mert én tőle semmit nem kaptam, másnak meg már venne?! Nem az értéke miatt, mert egy tábla csokinak is nagyon örültem volna, ha tőle van. Szóvá tennétek valahogy finoman, hogy kapcsoljon, hogy én bizony semmit nem kaptam mással ellentétben? Vagy inkább hagyjam az egészet?
2013. okt. 10. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ezt mondanám :

"tudod mit kapja ugyan azt amit én kaptam a szülinapomra biztos nagyon örülne ö is neki !"

2013. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Említsd meg neki mindenképpen. Amúgy felköszöntött?
2013. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Veszekedni nem akarok, sem anyagiasnak tűnni. Csak jólesett volna a gesztus. Igen, felköszöntött, koccintottunk is rám, akkor mondta is, hogy majd utólag kapok valamit. Hát ez elmaradt. Csak kellemetlen, mikor tőlem kérdezi, mit vegyünk a barátunknak, meg hogy ő XY boltban vesz majd neki valamit..
2013. okt. 10. 08:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez alap dolog kérdező, szó sincs anyagiasságról! A te pasidból is alapvető emberi tulajdonságok hiányoznak! Sajnos ne várj túl sokat ilyen embertől :-/


Nem pénz kérdése a felköszöntés...Egy szál virágot leszakíthatott volna bárhol a közelben, vagy kérhetett volna kölcsön valakitől 200ft-ot egy szál virágra! Ha ilyen apró dolgok nem jutnak eszébe,akkor ne várj tőle semmit....


Egyébként az elsőnek van igaza,én azt mondanám neki kerek-perec, hogy vedd neki azt,amit neked vett a születésnapodra!

2013. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszolóhoz nincs is mit hozzátenni :D. Nem hiszti, nem bunkó, mégis kellőképpen csíp, és kifejezi a dolog mindkét oldalát, ráadásul mindezt egy mondatban. Nagyon király!
2013. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnek tényleg igaza is van, meg nem is.

Alapvetően igen, DE és most jön a DE:


Ez a baj veletek nőkkel, hogy mindig csak céloztok, utaltok, pislogtok, jeleztek, stb...

Normálisan nem lehet? Sok (számotokra) kellemetlen dologtól kímélnétek meg magatokat.


Félreértés ne essék, az illető "úriember" megérdemli a savazást.


28F

2013. okt. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem szemét dolog. Mert ha nem úgy gondolja, ne mondja.


Én hozzáteszem, hogy nem ünneplem a saját születésnapom és mást sem köszöntök fel és ajándékot sem adok. Úgy hiszem, hogy ez teljesen fair. Veled szemben viszont nem szép, hogy elfelejtett, a barátját bezzeg nem. Én szóvá tenném. Nem azért, hogy most adjon, hanem azért, hogy gondolkozzon el.

Amúgy az összes ajándékozós szokásról/ünnepről ugyan az a véleményem: Ostoba hagyomány. Ha kényszerből kell adni, az senkinek sem jó. Meg miért kéne az év megadott napjain? Bármikor nem lehet "csak úgy" ajándékot adni annak, akit szeretünk?


22/F

2013. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ez a baj veletek nőkkel, hogy mindig csak céloztok, utaltok, pislogtok, jeleztek, stb..."


Ebben teljesen egyetértek veled, DE ;D.


Én ezt nem érzem célzásnak, inkább egy finoman maró beszólásnak. A női célozgatásoktól én is viszketek, de ez szerintem elég direkt mondat.

2013. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A mondattal nincs is baj, ezt írtam is.


A gond azzal van, ahogy többen is írtátok, hogy csíp, mar, stb. Ez sunyi dolog, miért nem lehet frankón megmondani? És nem utólag, sunyi módon, bosszúból, hanem akkor és ott amikor annak ideje és helye van.

2013. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Én azzal teljesen egyetértek, hogy az év bármely napján adhatunk valamit a másiknak, ha szívből jön. Én is rengeteg mindent szoktam, mert egyszerűen örömmel tölt el, ha látom, hogy örül annak, amivel meglepem.

Az pedig, hogy ne célozgassunk.. hát igaz! Én is a szemébe mondom, ha valami nem oké, nem kell hozzám kódfejtő, de ez olyan kellemetlen téma, amivel nem mertem még elé állni. Végülis mit mondhatnék? "Rossz érzés, hogy semmit nem kaptam tőled!" Vagy mit? Még ha egy olyasmit mondanék neki, mint amit az első írt, abból is sértődés lenne, ettől félek..:///

2013. okt. 10. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!