Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá tennétek vagy hagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennétek vagy hagynátok a dolgot?

Figyelt kérdés
Ha a párotok nektek nem venne születésnapotokra ajándékot(szülinapomkor épp nem volt pénze, de utólag megtehette volna, én is fizukor tudtam csak venni neki) de egy barátunknak is most lesz és neki már azon töri a fejét, hogy mit vegyen. Ez azért esik rosszul, mert én tőle semmit nem kaptam, másnak meg már venne?! Nem az értéke miatt, mert egy tábla csokinak is nagyon örültem volna, ha tőle van. Szóvá tennétek valahogy finoman, hogy kapcsoljon, hogy én bizony semmit nem kaptam mással ellentétben? Vagy inkább hagyjam az egészet?
2013. okt. 10. 08:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha megsértődik azon, hogy őszintén elmondod neki azt, ami nyomja a lelkedet és ami bánt téged, akkor sokat ne várj ettől a kapcsolattól.
2013. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

És soha nem fogod elmondani neki, hogy mi bánt, mert félsz, hogy megsértődik? Ugye te sem gondolod komolyan?

Azt mondd, amit az első válaszoló írt.

2013. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!