Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem megy a csajozás. Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a csajozás. Részletek lennt. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

24 vagyok, már 8 éve próbálkozom kitartóan. Mindenhol. Eddig barátnőm még nem volt, egy lánnyal feküdtem le. Elég ügyetlen volt a dolog, ő tapasztalt volt, én meg béna. A nők leginkább barátnak tartanak. Pár hete megismertem egy nagyon jó csajt. Elég jóba lettünk, kerestük egymás társaságát, sokat beszélgettünk. A szomszéd irodában dolgozik. Úgy döntöttem hogy elhívom valahova. Mondtam neki, hogy nagyon különleges nőnek tartom, szívesen elhívnám valahova. Azt hiszem hogy belé is szerettem kicsit. ELfogadta a meghívást, a föld felett jártam. Minden jól alakult, de a vacsorán valamiért végig a legjobb barátom volt a téma. Mutogatott nekem valamit pl. a facebookon, aztán ráterelte a szót hogy mutassak már meg egy képet rólunk a barátom oldalán. Utólag kiderült hogy be is jelölte utána, direkt nem zárta be az oldalt (aztán elkezdett irogatni is neki másnap, a srác megmutatta és le is tiltota rögtön). Leesett, hogy hozzá akart csak közel kerülni. Ezt a barátom is későbbi igazolta, de lerázta a csajt, tiszta bűntudata volt miatta. Róla tudni kell amúgy hogy a "nők álma", kb. ha rámutat egy lányra random, az simán elmegy vele bárhova, mégha pasija is van. Modellként is dolgozott régebben. Ha nekem tetszik nagyon egy lány, mindig félreáll a képből.


Sokan próbáltak már segíteni, a haver lányok is, mindig mondják hogy keressek magamhoz valót meg hogy bárcsak egyszer ilyen férjük lenne mint én. Amúgy az a vicces, hogy nekem csak az a "mércém" hogy szimpatikus legyen a lány. Tetszett már nekem 170 centis 80 kilós és 160 centis 40 kilós is. Nem a külsőre megyek, hanem a jó kisugárzásra.


Kaptam tanácsot arra hol próbáljak ismerkedni mert az átlagos helyszínek nem nagyon jöttek be. Ezért beiratkoztam könyvtárba (gondoltam oda jár sok egyetemista, okosabb lány), elmentem egy filmklubba, beiratkoztam egy edzőterembe, beléptem egy általam szimpatizált politikai párt szervezetébe. Elkezdtem eljárni alternatív szórakozóhelyekre, fesztiválokra, koncertekre. Mindenhol ugyanaz a kudarc fogadott, ugyanazok az elutasítások, mint a szórakozóhelyeken vagy bárhol. "Van barátom" "Nem akarlak megbántani..." "Te olyan jó fej vagy, legyünk inkább barátok", stb. A legjobb barátom szerint, meg több haver csaj is állítja hogy amúgy "jól csajozok" nem vagyok bátortalan vagy túl sok, jók a szövegeim. Hallottam már vissza olyantól akinél próbálkoztam hogy "bárcsak jobb pasi lenne".


Végső elkeseredésemben írtam ide, hátha mondjuk egy ismeretlen lány tud valami használható ötletet adni.


Magamról: 172 cm, 70 kg, fekete hajú, szemű, hajam beckham-stílusú (jól is áll, nem csak divatból). Testalkatom átlagos. Öltözködésem főleg H&M-ből van. Ügyvédi irodában dolgozom, fizetésem jó, jobb albérletben lakom, van saját autóm. Lehet hogy túl sok adat, de sajnos az intim adottságom elég kicsi (14/4) de ez is számít.


Van valami tanácsotok?



2013. okt. 10. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi.


Ne görcsölj rá ennyire.

A mai csajok eléggé a külsőre mennek meg a hivalkodó vagyonra. Ne szórakozóhelyeken próbálkozz, hanem csak úgy pl. az utcán, buszmegállóban vagy ilyesmi.


:-)

2013. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudtam kiszűrni, de ha tényleg nagyon görcsösen próbálkozol, akkor az eléggé elijeszti a lányokat.


Úgy kell ismerkedni, hogy nem rontunk ajtóstul a szobába. Nem mondjuk a lánynak, hogy azért hívlak el, mert eszméletlenül bejössz nekem, mert onnantól oda a varázs. Legalábbis szerintem.


Én sem vagyok egy csajmágnes. Volt már barátnőm, nem is egy; de ott is általában engem szedtek fel és nem fordítva. :)

2013. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: nem görcsölök, csak próbálkozom. Ahogy írtam, nem csak szórakozóhelyen, hanem mindenhol. Utcán, buszmegállóban is akár. Attól függ mennyire fog meg a csaj. Csak úgy nem megyek oda senkihez.


2: köszi a tanácsot, akkor megpróbálok majd kicsit árnyaltabb lenni. Csak eddig gondoltam jobb tiszta vizet önteni a pohárba.

engem még nem szedtek fel, de lehet hogy jó lenne :)

2013. okt. 10. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!