Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg rossz barátnő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés

Ma van a párom születésnapja, és ezért tegnap itt aludt nálam. Reggel korán felkeltem, csináltam neki reggelit, majd egy kis orális kényeztetéssel keltettem. Miután felkelt, megreggelizett elmentünk sétálni, és szabadban csináltuk...

Amikor hazaértünk hozzábilincseltem a székhez, vetkőztem és táncoltam neki, majd megint szexeltünk.

Ő elment a rokonokhoz jópofizni (nincs túl jó kapcsolata a szüleivel) én addig szivecske alakú sütiket sütöttem, és cukormázzal írtam rá kis üzeneteket.

Nemrég jött haza, megette a sütit, kicsit ölelkeztünk, majd hazaindult. De az ajtóban még bevallotta nekem, hogy kicsit csalódott, hogy a testemet akarom neki ajándékba adni, és pénzt se vagyok hajlandó költeni rá.

Nekem nincs túl sok pénzem ajándékokra, olcsó vackokkal pedig nem tudom kifejezni a szeretetem, ezért gondoltam ez jó lesz addig, amíg nem gyűjtök egy kis pénzt.

Szerintetek is elszúrtam? :( Most annyira szégyellem magam, hogy még csak egy kis csokit vagy virágot, vagy valamit sem vettem, szerintetek hogyan békítsem ki?


2013. okt. 10. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Most ugye azért írtál ide, hogy szidjuk a barátodat?
2013. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
hát nekem ha ezt mondaná akkor megmondanám neki hogy szia ennyi volt a kapcsolatunk, remélem nem látlak többet.
2013. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy idióta a faszid.De egy sört igazán bevonhattál volna a játékba amin az áll a szülinapod alkalmából masnival átkötve.
2013. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Idióta barátod van!

Mit megnem adnék egy ilyen baràtnőért...

2013. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

szerintem minden okod megvan h kisírd magad és holnaptól még csak a nevén se említsd és távolítsd el magadtól!

A szeretet szerintem nem lehet pénzben mérni, ha én annó ilyet kapok a barátnőmtől születésnapi ajándéknak, hogy az egész napot csak az én kedvemre alakítja akkor nem szakítok vele!

2013. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Na es a suti ingyen van?

Osszegereblyezted a parkban?

Mekkora faxfej...


/amugy en is hanyok az ilyen filleres jelkepes dolgoktol mint a plussok meg kulcstartok../


Miota vagytok egyutt?

2013. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
mi a ****? komolyan azt akarja , hogy ajándékokkal halmozd el ? küld el a pi.csába !! én a barátnőmmel nem szoktunk egymásnak drága ajándékokat venni , csak szimbólumokat és nem az ajándékok miatt szeretjük egymást.
2013. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
igen az vagy.
2013. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem vagy az.
2013. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!