Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg rossz barátnő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés

Ma van a párom születésnapja, és ezért tegnap itt aludt nálam. Reggel korán felkeltem, csináltam neki reggelit, majd egy kis orális kényeztetéssel keltettem. Miután felkelt, megreggelizett elmentünk sétálni, és szabadban csináltuk...

Amikor hazaértünk hozzábilincseltem a székhez, vetkőztem és táncoltam neki, majd megint szexeltünk.

Ő elment a rokonokhoz jópofizni (nincs túl jó kapcsolata a szüleivel) én addig szivecske alakú sütiket sütöttem, és cukormázzal írtam rá kis üzeneteket.

Nemrég jött haza, megette a sütit, kicsit ölelkeztünk, majd hazaindult. De az ajtóban még bevallotta nekem, hogy kicsit csalódott, hogy a testemet akarom neki ajándékba adni, és pénzt se vagyok hajlandó költeni rá.

Nekem nincs túl sok pénzem ajándékokra, olcsó vackokkal pedig nem tudom kifejezni a szeretetem, ezért gondoltam ez jó lesz addig, amíg nem gyűjtök egy kis pénzt.

Szerintetek is elszúrtam? :( Most annyira szégyellem magam, hogy még csak egy kis csokit vagy virágot, vagy valamit sem vettem, szerintetek hogyan békítsem ki?


2013. okt. 10. 20:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

1# sajnos nem :(

Én 18 ő pedig 22. Egy fél éve vagyunk együtt, de én úgy érzem én hibáztam el, mert annyira nem készültem fel, hogy ajándékot vegyek neki, és így egyszerűbb volt. :(

2013. okt. 10. 20:18
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Mindig a gyökereknek jutnak az ilyen nők, az eszem megáll... Ráadásul azt is elérte, hogy a csajnak legyen bűntudata. Van egy olyan sejtésem, hogy nem ez volt a pasid ilyen jellegű húzása, így nem igen tudlak sajnálni...

Vágd hozzá a tepsit, majd akkor talán elgondolkozik.

2013. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy én ezt a kérdést már láttam itt kb. egy hónapja, csak más megfogalmazással.
2013. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz barátnő. Ha számára ilyen fontos a pénz, akkor annyit is ér az egész ember... mi nem szoktunk egymásnak venni semmit a párommal, nem tartjuk fontosnak, illetve nem egy vásárolt vacakkal fejezzük ki azt, hogy szeretjük egymást.
2013. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Virágot egy pasinak?Ne ám már,hogy még te érezd rosszul magad,mert a végén bemondta,hogy ajándékra számított.Fél év után nagyon is,hogy örülnie kéne a testednek is.
2013. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sok fiu örülne egy ilyen napnak, ne érezd magad rosszul, itt nem te vagy a hibàs!
2013. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Már bocs a a kifejezésért de jó nagy retard barátod van én sokkal jobban örülnék az ilyen dolgoknak mint hogy ha pénzt költene rám. Sokkal nagyobb értéke van egy ilyennek mint hogy venne valamit. Kár hogy sokan nem úgy gondolkoznak mint te hanem letudják valami hülyeséggel vagy valami por fogóval. Békítsd ki azzal hogy ott hagyod istenem ilyen palit...
2013. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
13# most írok ide először, de lehet, hogy volt hasonló
2013. okt. 11. 06:53
 19/19 anonim ***** válasza:
istennő vagy, a pasid meg barom:D
2013. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!