Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy azt érzem, túlárad bennem valami, ami miatt szeretni szeretnék valakit?

Figyelt kérdés
Kapcsolatra is vágyom nagyon, törődésre, figyelmességre, hogy szerethessek valakit. 20/L
2013. okt. 12. 01:03
1 2
 1/13 Regisztrátor ***** válasza:
Igen, az ösztrogén.
2013. okt. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen van ilyen ezt hívják szeretet hiánynak... :/
2013. okt. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem meg hiányzik a szeretet, nem akarsz engem szeretni? megengedem neked :)


22f

2013. okt. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igaz, csak 17 vagyok, de engem szerethetsz, ha szeretnél :DD
2013. okt. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
leülsz és megvárod amíg elmúlik :D
2013. okt. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz,23/F privibe azt is írd meg merre laksz (város szinten) :-)
2013. okt. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerelemdrognak hívják.
2013. okt. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz?:) Priviben meg írhatod :)
2013. okt. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérlek válaszolj nekem!


Neked volt már valaha kapcsolatod? Tudod, milyen érzés szeretni, szeretve lenni? Vagy érzel egy érzést, egy lelki állapotot, ami miatt erre vágysz? Érzed anélkül, hogy valaha érezted is volna? Vagy már volt kapcsolatod, tapasztalatod, ismered ezeket az érzéseket és ebből adódóan vágysz erre?

2013. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, volt már komoly kapcsolatom is, így tudom, milyen érzés szeretni és szeretve lenni. Nagyon szeretek szeretni, szeretve lenni, ez a legszebb érzés, szeretni valakit, tiszta szívből... :) Az, hogy a másikra lehet mosolyogni, meg lehet lepni apróságokkal, tudni, hogy fontos vagy számára, és ez kölcsönös, ezek jó érzések tudnak lenni :)
2013. okt. 12. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!