Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne ha a férfiak gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha a férfiak gondolkoznának mindig komoly kapcsolaton, a nők meg pont fordítva?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 14:23
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

9-es. Ez nagyon igaz, amit leírtál.

Én is ezt látom.

Normális az ember, nem néz ki rosszul, nem is hülye, dolgozik, próbálkozik.

A nők meg csak csacsognak, hogy ilyen komoly meg olyan komoly, aha. Sajnos a nagy részüket el lehet csábítani pénzzel stb... vel.


Példaként, amikor gyalog megyek egyet sétálni, csak úgy, meló után, a nők oda sem pillantanak, pontosabban nagyon ritkán, amikor meg odalökik nekem a céges gépjárművet, jaj, látni kell azokat a kiskutya sunyi tekinteteket. Folyik a nyál, nedves a bugyi. Nem mindig, de nagyon gyakran.

2013. okt. 12. 15:53
 12/31 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy a régi haverokkal, akikkel középiskola óta ismerjük egymást, gyakran összejárunk meccset nézni, kártyázni, gépezni stb., és mindig jókat derülünk, viccelődünk azon, hogy én mindig az ilyen "komoly" szándékú kedves hölgyeket fogom ki magamnak gyakorlatilag középiskolás korom óta. Sajnos mivel én egy infantilis, komolytalan, link, jövőre sosem gondoló, élvhajhász, alkoholista, drogfüggő, erős dohányos, buta férfi vagyok, így többé nem fogok ilyen "komoly" hölgyekkel valamit is kezdeni. Sőt egyikkel se nagyon, köszönöm szépen az eddigi "komoly" éveket és a "komoly" hülyének nézést, kedves "komoly" hölgyek.
2013. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Megértem én, hogy a nők a biztonságot keresik. De!!!

Gyakran a még jobb élet reményében feladják a hangoztatott értékeiket sokszor.


Haverom dolgozott egy női konditerembe a társával, klímát szereltek, addig természetesen ment a gyúrás.

Szünetben, kávé mellett haverék megkérdeztek egy pár nőt normálisan, hogy milyen ide járni, milyen ez a hely stb... Semmi nyál, meg egyebek.

A srácokon tiszta munkásruha volt, szerelők. Szóval mesélték, hogy látni kellett volna azt a lenéző, megvető pillantást egyeseknél, amit ott levágtak ezek a nők.

De itt még nincs vége a sztorinak. Mivel az egyik haver tulajdonos is egyben. Mármint a klímacégé. Szóval amikor vége volt a telepítésnek, egyszer kis idő múlva visszament ellenőrizni a gépeket.

Na de már stílusosan felöltözve. Jó kocsival.


NA mit gondoltok, hány nő figyelte őt sunyin?? :)


És ezek után arról beszélni, hogy a belső értékek, meg a pasi legyen rendes, meg figyelmes. Sajnos ez olyan mese mint a templom, bort isznak, vizet prédikálnak .....

2013. okt. 12. 16:01
 14/31 anonim ***** válasza:

na mondjad cica,mi fáj? :D

AZ egy dolog h az előtted szóló komolynak érezte a dolgokat.

Az meg h nem veszi észre az intő jeleket az meg a másik.


És ez mindkét nemre vonatkozik,de verheted tovább a nyálad,kit érdekel...

2013. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

A trollokat itt elég régóta figyelmen kívül hagyom, hadd dühöngjenek csak, még reagálásra sem méltatom egyiket sem. Ráértükben nem akad kevésbé hasznos foglalkozás, mint a már pofátlanul gusztustalan iróniát kipötyögni az ujjacskáikból. :(


Témára visszatérve: a harmadik "komoly" barátnőm után (tavaly ősszel) próbálkoztam egy lehetőséggel, és megbeszéltem úgy magamban, hogy nem fogom a "tehetősebb" oldalam mutatni (hogy miért dolgoztam meg eddig, mit tudtam eddig felmutatni és a többi, szóval ezeket nem verem nagydobra), a lány elég hamar lekoccolt mindenféle gyerekes kifogásokat találva. :))

2013. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

kedves kérdező a nők nem a biztonságot keresek, súlyos tévedésben vagy jó reggelt, az ingyenélés lehetőségét keresik lehetőleg minél kevesebb melóval és felelősséggel, mert ugye az olyan ciki ha valaki melózik és az eszével teszi.

Mindemellett semmi tartás nincs a káeurópai nők többségében, kergetik az újabbnál újabb burzsuj kitartókat, ostobák, számítóak, sunyiak mint a s*gg és a szikrája nincs meg bennük arra hogy valakit becsüljenek egy kicsit is azért hogy hajt, igyekszik, és figyelmes velük.

De tudjátok mit, itt ez a talpig szürke átlagpolgár a átlag munkájával még átlagosabb fizujával, asszem ő sokkal jobban jár akármilyen nő nélkül eztán semhogy feleslegesen herdálja az idejét meg a keservesen összekapart pénzét rátok. Csak 30 felett már egyik nőre se fog a kutya se nézni úgy teperjetek.

2013. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Engem leginkább a nők undorító képmutatása aggaszt, mert képtelenek beismerni, hogy igen valóban arra vágynak, hogy minél kevesebbet kelljen dolgozniuk, minél több szabadidejük legyen, a férfi dolgozza hullára magát (pontosabban ha már dolgozik, az már nagy baj, mert egy férfi ölébe csak úgy simán dőljön a lé) és legyen velük minél többet (mert számtalan itteni kérdést is feltettek már ezek a tetves r..bancok, miszerint nagyon szeretik a pasijukat, de mivel sokat dolgozik, ezért keveset vannak együtt, és jaj most mi lesz, kétségbe vannak esve, és már kacsingatnak másik f..sz után). Képmutató sz..rházi patkány mind. A szemükben, a tekintetükben ott lapul a sunyiság, az alattomosság, a gerinctelenség, ami egyszer a legváratlanabb pillanatban felszínre tör. Főjenek meg a saját levükben.
2013. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A 16.01-es hozzászólásodról jutott az eszembe valami. Láttad azt az ukrán videót, amin pontosan ugyanilyen sztori játszódik le? Annyi a különbség, hogy ott bútorcégnél, de ugyanígy munkásruha kontra öltönyös üzletember, miközben a férfi ugyanaz.

2013. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"de mivel sokat dolgozik, ezért keveset vannak együtt, és jaj most mi lesz, kétségbe vannak esve, és már kacsingatnak másik f..sz után)."


Ez egyébként érdekes, mert elvileg nekünk kell a szex, a nőknek a pénz, de ha sokat dolgozik a fickó, akkor a nők már keresnek is dúgópajtást maguknak. Akkor annyira azért csak nem mellékes nekik sem!

2013. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Példaértékű videó, de legalább megrántotta a csajt. ;)
2013. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!