Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori a látszat határozottság, aki ilyen határozott azt ti határozott férfinek látjátok lányok?

Figyelt kérdés
Látszat határozottnak nevezném azokat a pasikat, akik a randin elkápráztatják a nőket, irányítanak, látszik, hogy tudják mit akarnak, dominánsak, lányoknak kedvező férfiassággal rendelkeznek stb. De ha valóban dönteni kell az élet nagy dolgai felett, akkor hirtelen kisfiúk lesznek, amikor már összejöttek az ilyen férfiak nőkkel, akkor hirtelen határozatlanok lesznek az élet nagy dolgai felett.
2013. júl. 10. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Valahogy ezt nem tudom elképzelni.
2013. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen szeretne határozott lenni, de nem megy neki, talán van rá oka, csalódás, esetleg más ami miatt így viselkedik. Személyesen tapasztaltam. Igaz az én esetemben, tudom, mi a viselkedésének az oka. De sokaknál ez, csak egy vele született tulajdonság, ilyet is ismerek. Ha nem ismered meg rendesen, nem tudod eldönteni.
2013. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!