Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy srác, edzőtársam, akivel nagyon jóban vagyunk és tetszik. Elmondtam neki és azt válaszolta, hogy nem velem van a gond, csak most egy ideig nem szeretne barátnőt. Aztán azt mondta, hogy azért a barátság megmarad. Noss, azóta sokkal jobban jóban vagyunk, rengeteget beszélünk, baromkodunk. Ja, és mániája az, hogy hátulról rém csimpaszkodik, mintha ölelgetne. Múltkor elkértem tőle valami és azt mondta, hogy edzés után behozza, de nem volt edzésen. Mikor mentem haza a buszmegállóban várt rám és csak miattam eljött és elhozta amit kértem. Szerintetek most akkor akar valamit?
2013. okt. 13. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Dugni.
2013. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normálisabb válaszokat kérnék! ;)
2013. okt. 13. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Közösülni!
2013. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Danke! :D
2013. okt. 13. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
:DD
2013. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha engem kérdezel, a normálisabb srácok közé tartozik, és nem akarja azért tönkre tenni a barátságotokat, mert tetszik neked. és most hogy megbeszéltétek, hogy nem akar semmit, nyugodtan lehet nyitottabb is mert nem érted félre (pedig de) azt javaslom zárd le a dolgot, és örülj neki, hogy továbbra is jóban vagytok.
2013. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben! :)
2013. okt. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!