Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vékonyak a falak és hallottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékonyak a falak és hallottam ahogy a szomszéd párból a nő szex közben fingott és annyira elkezdtem röhögni, hogy azóta szóba sem állnak velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 22:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
93%
a férjemmel minap vásároltunk... épp nem volt senki a sorok közt, fingott egy recsegőst, én meg el akartam onnan menekülni, és pechemre pont arra indultam, ahol a sor végén egy pasi meredt szemmel nézett rám, tetőtől-talpig végigmért, és sarkon fordult, ekkor vettem észre, hogy a férjem még a tett színhelyén nézelődik, és csak engem látott a pasi :)
2013. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne mááár!

Ilyen hangosan és mély hangon kukorékolt a "szélkakas"? ="DDD

2013. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a női fingnál nincs büdösebb, csak ha két nő fingik egyszerre.

mert egész nap tartogatják, hogy egy óvatlan pillanatban szélnek ereszthessék, aztán mindig belesétál valaki...

2014. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan volt, hogy a párommal mentünk le a liftben, ez az ÁLLAT befingott a liftbe, leértünk mi meg kirobbantunk a liftből, ám lenn már várták a szomszédék a liftet :DDD Nem mertünk hátranézni.....:DDD
2016. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!