Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik panelban laknak: halljáto...

Akik panelban laknak: halljátok, ahogy dug a szomszéd? :D

Figyelt kérdés

Mert én még sosem hallottam ilyet, pedig sokan panaszkodnak erre, mert hogy milyen vékonyak itt a falak, stb...

Igaz, én egy csomó dolgot nem veszek észre... Ti már hallottatok ilyet átszűrődni?


2010. jan. 18. 23:07
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
én ikerházban lakom és így is hallom :D
2010. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én 37 éves vagyok, 19 éve társasházban élek, ebből 4 év panel is volt, de én még soha életemben nem hallottam dugást a szomszédból :)
2010. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Minden szomszédom ilyen konszolidált életet élne? :P
2010. jan. 18. 23:16
 4/25 anonim válasza:
Azt nem, de ha megy a mosógép, leejt valamit a fölöttünk lévő, hangosan hallgatja a tévét, rádiót, azt mindig, ja, és a WC-n keresztül meg értelmesen ki lehet venni a beszélgetéseket, mert a WC valamiért remekül vezeti a hangot.
2010. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Utolsó... és a wc-n keresztül hogy kell hallgatózni? Mert érdekelne a téma :D
2010. jan. 18. 23:18
 6/25 anonim válasza:
100%
rosszabb vagy, mint a magdi anyus
2010. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szegény halottról vagy jót, vagy semmit :'(
2010. jan. 18. 23:21
 8/25 anonim ***** válasza:
:D
2010. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

nálunk hallani :D

az előző lakásban, ahol laktunk, ott a felső szomszéd egy fiatal pasi volt, és mindig oda hordta föl a nőit - minden hajnalban ütemesen ütödött az ágy a falhoz és nyikorgott :D grr

de még mindig jobb volt, mint a bal oldali szomszéd, mert azok meg folyton üvöltöztek egymással meg tányérokat törtek

2010. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Nem kell külön hallgatózni, elég, ha dolgom végezni megyek be a WC-be, és mindent hallok, amit az alattunk és fölöttünk lakó szomszéd beszél, ez komoly. :-) Nem kell semmi extrát csinálni. A csövek vezetik a hangot. Végülis a WC úgy működik, mint egy nagy mikrofon, ami érzékeli a hangot bizonyos hatókörön belül, és a csövek továbbítják, mint a vezetékek.
2010. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!