Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, amit nem szeretsz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kócos boszorkány kérdése:

Mi az, amit nem szeretsz a párodban, mégis megpróbálod elfogadni, mert szereted?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy pl. túl sok időt tölt a barátaival a kapcsolat rovására, nem segít a házimunkában, nem ad bele a rezsibe ... stb.

2013. okt. 14. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem benne, hogy nem létezik, de azért próbálom elfogadni.
2013. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon rendetlen mindig én pakolok utána
2013. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
büdös a szájszaga reggel. sokáig.
2013. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az hogy rengeteget dolgozik, bár ezt nem mondanàm annak hogy nem szeretem benne, mert ha a másik oldalról nézem tudom hogy értünk csinàlja ( babàt várunk, én nem.dolgozom.) az idegesít benne, ha vita van olyan higgadt tud maradni hogy ettől csak még idegesebb leszek :D
2013. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3. na neee, mindeninek ilyen ezért van a fogkefe meg a fogkrém:)
2013. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem engedi hogy megcsaljam :(
2013. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
autómániás... nagyom!
2013. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi 4,5 hónapja vagyunk együtt, és egyelőre azzal nehezen barátkozom meg, hogy kevés ideje van (nagyon sokat dolgozik) illetve azzal is, hogy ő nehezen mutatja ki az érzelmeit, mert nem olyan típus és viszont nagyon is érzelmes vagyok. :)

Ezek igazából nem problémák, csak elfogadás kérdése és türelem,türelem!!! :)


27/N

2013. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lassan eszik.

Ez hülyén hangzik, tudom, de pl nem tudunk együtt vacsorázni, mert mire ő mértani pontossággal elhelyezi a sonkát meg a sajtot a szendvicsen (a zöldségekről most ne is beszéljünk), addigra én már befejeztem az evést (vagy épp éhen haltam, ha próbálom megvárni) :D

De ennél nagyobb problémánk ne legyen!

25N

2013. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem mutatja ki az érzéseit,de ha valami nem tetszik neki,azt nagyon is.Nem beszél érzelmekről,de ha összekapunk,akkor jár a szája.Úgy érzem a bulik,haverok az elsők,pedig nem vagyunk egyfolytában együtt.
2013. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!