Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A telefont ha valaki soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telefont ha valaki soha nem veszi szinte fel, azt mégis hogy a franba lehetne rászoktatni?

Figyelt kérdés

Kb 20-ból 1x ha sikerül el érni és akkor sokat mondtam, állandóan vagy le van merülve vagy nincs nála és rohadt idegesítő...ha meg szóba kerül akkor jön a "Föl szoktam venni" szöveg

Ezen nem kell poénkodni tényleg kiaksztanak az ilyen emberek akiket nem lehet elérni,..


2013. okt. 10. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Engem azok akasztanak ki, akik folyton hívogatnak. Hogyan lehet őket leszoktatni?
2013. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
köss hozzá sokkolót.
2013. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Drágám, ez esetben nem erről van szó mert maximum egyszer hívom fel és nem hívom utána többször...ő is sem hív vissza és max facen megbeszéljük a dolgokat.
2013. okt. 10. 19:18
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet..velem is csak akkor tudnak beszélni ha éppen én is úgy akarom.
2013. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én csak szeretném megérteni hogy lehet ez, én sem ülök a telefonon eglsz nap de valahogy mindig meghallom ha csörög és felveszem meg valahogy mindig eszembe jut töltőre dugni
2013. okt. 10. 19:19
 6/16 anonim ***** válasza:
#5 Lehet meghallja ő is, de attól még, hogy valakinek van telefonja, nem azt jelenti, hogy heti 7 nap 0-24 a rendelkezésedre áll. Ha nincs kedvem, nem veszem fel én sem.
2013. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Oké akkor és ha állandóan le van merülve? Az mért van?
2013. okt. 10. 19:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Szar az aksi?
2013. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérd el a másik telefonjának a számát.
2013. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi ugyanezen veszekszünk. Tegnap azt mondta felhív. Direkt lestem azt a rohadt telefont egész nap, semmi. Este beálltam a zuhany alá 5 percre hát persze, hogy akkor hívott. Kövezzetek meg de én a zuhanyzóba nem szoktam magammal telefont vinni így hát nem vettem fel. Legyen kiakadva, leszarom. Ha valaki ennyit nem tud megérteni akkor vessen magára és dobjon ki nyugodtan.

Egyébként sem értem, hogy valaki aki szereti a párját ilyesmit hogyhogy ennyit nem tud tolerálni?

2013. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!