Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki a menyasszonyom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, szerintem nem, csak véleményekre vagyok kíváncsi, más hogy látja.

A menyasszonyomban mindig is volt egy kis vonzódás a lányok felé, ahogy én tudom. Még fiatal korában smárolt csak úgy a barátnőivel, ha elmentek bulizni, gondolom a figyelem középpontjába akart kerülni, ilyenek. Az exével volt hármasszex is, de idővel rájött, hogy féltékeny lesz, befejezték.

Szóval nem mondom, hogy szereti a lányokat is, de ez a mai hülyeség benne is benne van, hogy lassan már minden nő ki akarja egyszer próbálni, milyen egy másik lánnyal.

Ezt én elítélem több szempontból is, barátnőmmel meg is beszéltem, azt mondja, tartja magát a dologhoz, meg már kinőtt belőle.

Haveréknál voltunk, söröztünk, ilyenek, nem voltunk részegek. Valahogy szóba került a női mell fogdosása, erre barátnőm haver barátnőjének mondta, hogy ő simán megfogná neki.

Engem ez nagyon zavar, tudja jól, utálom mikor így viselkedik, maradjon a férfiaknál. Ezért én benyögtem, hogy én is megfognám.

Persze erre lett nagy patália, haza is mentünk, nem szólt hozzám egy darabig.

De mondtam neki, hogy nem érdekel a hisztije, tudja nagyon jól, hogy nekem nem számít, férfi vagy nő, más emberi lény, csak rám koncentráljon. Semmivel sem különb, mintha egy pasinak mondaná, hogy megfogná a farkát. Ezért mondtam ezt bosszúból akkor.

Most már nem akar esküvőt, mert én biztos más nők mellét akarom fogdosni. nem érti meg, hogy nekem ugyanolyan rosszul esik, ha nő az illető, mintha férfi lenne, ilyeneket ne mondjon, csak rám koncentráljon. Meg amúgyis, gyerekes dolognak tartom ezt, akkor döntse el, hogy biszex, vagy mi a jó isten. Most mosolyszünet van köztünk.

Ti hogy reagáltatok volna?


2013. okt. 14. 10:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Biztos olvastatok már itt is olyan esetet, mikor egy amúgy hetero csaj nem tudja miért, megkívánt egy másik nőt, barátnőm is ilyen.

Ez még nem tragédia, bár hülyeségnek tartom, de lehetne benne annyi, hogy magában tartja ezeket, ha már egyszer megbeszéltük azt, hogy nekem ez totál olyan, mintha pasikkal csinálná, mert nem az a lényeg, hogy milyen nemű, hanem hogy nem én vagyok, hanem egy másik emberi lény.

2013. okt. 14. 11:05
 12/14 anonim ***** válasza:

Igazad is van, meg nem is.

Igazad van, hogy ha azt mondod, hogy egy másik nővel való intim érintkezése megegyezik azzal mintha férfi lenne az illető. Ezzel önmagában nem is lenne gond.

Viszont úgy fest barátnőd biszex, nem csak hóbortból. Hóbortból nem megy bele az ember hármas szexbe, és nem csinálja lányokkal, max egyszer.

Ő biszex, ami egy szexuális irányultság, és te azt szeretnéd, ha hetero lenne. Mivel a férfi társadalom könnyebben fogadja el a leszbikus nőket azaz inkább a biszexuális nőket és a lányok iránti nyitottságukat, így lehet ennek ilyen alapon valóban nem kéne akkora feneket kerítened, mert pont emiatt egy ilyen megnyilvánulás ennyire vehető komolyan. Lehet volt benne egy kis figyelemre való igény, hogy ezt benyögte, egy kis kacérkodás, felvágás, de végül is nem tette meg. Persze a válaszlépésed is tök jogos volt így ha akkor ott ki is akadt, azóta neki is belátóbbnak kellett volna lennie, de ha te nem vagy az, nem vagy elfogadóbb, ezt tőle se várd el.

Mind a kettőtöknek igaza is van és mindketten hibáztatok. :S

Nehéz az ilyet feloldani, mert ki mondja ki előbb, hogy ő volt a hülye? :S

Sok szerencsét... azért ne ilyenen múljon a jövőtök.

2013. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nekem ez ugyanolyan, mintha egy pasinak mondta volna mellettem, hogy megfognám a farkad, és ezt ő is nagyon jól tudja. Gondolom innen nézve elég egyértelmű.

nem gondolnám, hogy biszex, mindig is pasiban gondolkodott úgymond, csak ha épp úgy adódott, belement ilyen hülyeségekbe.

2013. okt. 14. 11:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Persze, ha te fogdosnád más férfiak **szát, micsoda hisztéria lenne.
2013. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!