Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az hogy még mindig nem hajlandó képet rakni rólunk ennyi idő után miután kibékültünk nem gáz? Teljes mese lent! 17/L

Figyelt kérdés
Ez nem egy tipikus kis facebook pic*a meséje, hogy jaj még mindig nem raktunk fel képet.. a helyzet az, hogy májusban voltunk másfél éve együtt kb.. és szakítottunk pár napra de ő minden nyomot törölt facebook-ról ami hozzám kötötte és miután kibékültünk nem vártam, hogy egyből tegyen vissza egy képet de így lassan fél év után még mindig EGY DARAB KÉPET NEM HAJLANDÓ FELTENNI RÓLUNK, de mellesleg ma kitette borítóképnek a haverjaival a képét és ma mondtam hogy tök jó hogy rólam még mindig semmi a haverjairól bezzeg..és erre ő hogy gondolta majd most hétvégén csinálunk képet de ha beleszólok hogy néz ki a facebookja lehet meggondolja magát.. komolyan én nagyon felidegesítettem magam.. még ő fenyegetőzik.. ez után a válasza után se kép se hang kilépett.. szerintetek gáz, hogy ez ennyire kiakaszt?

2013. okt. 15. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Istenem...eléggé gáz, jogos, amit a barátod mond.
2013. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
sztm nem gáz hanem szimplán kihasznál:D
2013. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
inkább az a gáz, hogy egy ilyennel vagy együtt
2013. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem gáz, ez szomorú. Sajnálom a generációdat... nem gúnyolódásból; tényleg, őszintén... :(
2013. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
#4 +1
2013. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Talán mert már van neki másik lány a láthatáron, és nem akarja, hogy félreértés legyen, hogy még nem tette túl magát rajtad, v makacs, és ha te mondod/ kéred, akkor csakazése rak ki közös képet rólatok.

Ja és ne FB-n éljétek már az életeteket!!:)

2013. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Úristen mekkora fájdalmaid lehetnek.. ha velem lennél már beledöglöttél volna az idegeskedésbe mert évente ha 3x felnézek facebookra és egy képet se rakok fel. Gonosz ember lehetek a számodra >:D
2013. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
jogos amit ő mond? hát ne haragudj de másfél év alatt egy tucat képünk volt amit mind letörölt majd mikor kibékültünk fél év alatt lett egy csomó új és tudod a barátom mikor megkérdeztem nem rakja ki valamelyiket a kutyája helyett prof képnek az volt a válasza mindig hogy majd még meglátom stb.. ez a gáz nem én!! és semmi rossz szándék semmi hiszti nem volt soha de most betelt a pohár mikor itt még ő fenyegetőzik! nincs más lány .. az előfordulhat hogy makacs mert az de akkor se kéne ennyire kizárni az életéből.. mégiscsak lassan 2 éve vagyunk együtt..
2013. okt. 15. 18:30
 9/21 A kérdező kommentje:
ez mellett már lassan 3 hete nem láttuk egymást mert főiskolán van tőlen 250 km-re tehát a fájdalmakról nekem ne prédikáljon senki! ennyi idő és távolság után igenis fáj hogy nem tesz vissza csak egy képet se!
2013. okt. 15. 18:32
 10/21 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: Akkor félreértettem, sry
2013. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!