Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az hogy még mindig nem hajlandó képet rakni rólunk ennyi idő után miután kibékültünk nem gáz? Teljes mese lent! 17/L

Figyelt kérdés
Ez nem egy tipikus kis facebook pic*a meséje, hogy jaj még mindig nem raktunk fel képet.. a helyzet az, hogy májusban voltunk másfél éve együtt kb.. és szakítottunk pár napra de ő minden nyomot törölt facebook-ról ami hozzám kötötte és miután kibékültünk nem vártam, hogy egyből tegyen vissza egy képet de így lassan fél év után még mindig EGY DARAB KÉPET NEM HAJLANDÓ FELTENNI RÓLUNK, de mellesleg ma kitette borítóképnek a haverjaival a képét és ma mondtam hogy tök jó hogy rólam még mindig semmi a haverjairól bezzeg..és erre ő hogy gondolta majd most hétvégén csinálunk képet de ha beleszólok hogy néz ki a facebookja lehet meggondolja magát.. komolyan én nagyon felidegesítettem magam.. még ő fenyegetőzik.. ez után a válasza után se kép se hang kilépett.. szerintetek gáz, hogy ez ennyire kiakaszt?

2013. okt. 15. 18:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
hát picit félre.. ő meg nem tudom mit olvasott de én soha nem akartam megmondani neki hogy nézzen ki a fb-ja.. csak az zavar, hogy egyetlen képet sem tesz fel rólunk/rólam..
2013. okt. 15. 18:40
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Ez tényleg nem egy tipikus facebook pic*a meséje! Csöppet sem!
2013. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
kedves 12-es NEM, nem az! mert nem ott élem az életem nem az a bajom hogy nem minden nap rak fel képet meg nem csöpög a falam tőle hanem hogy egy szem képet nem rak fel.. többet nem is érdekelne ha csak 1-et feltenne! mert zavar ha nem látják, hogy ÉN vagyok neki.. tudod 250 km távból igenis szeretném ha látnák az ottaniak, hogy vagyok neki!
2013. okt. 15. 20:00
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő már megcsalt téged.
2013. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Szergej55 ***** válasza:
Töröld magad faszbúkról a fenébe.
2013. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
szívesen törölném magam, ha nem szorulnék rá a suli illetve a kapcsolattartás miatt.. :/ a megcsalásra meg csak annyit mondanék, hogy NEM! vagy ha igen rohadt jól titkolja mert hallhattad talán, hogy egy nő jobban nyomoz mint az FBI ha féltékeny ;) :)
2013. okt. 15. 21:07
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az "ottaniak" magasról lesza*ják, hogy Te vagy neki! Mulder ügynök!
2013. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azért vannak dolgok, amiket egy féltékeny nő sem tud kideríteni...
2013. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont nem szarják le! Az élete része vagyok régebb óta mint ők!!!
2013. okt. 18. 00:11
 20/21 anonim ***** válasza:
Pedig mi leszarjuk! Üdv Ottanról!
2013. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!