Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az hogy még mindig nem hajlandó képet rakni rólunk ennyi idő után miután kibékültünk nem gáz? Teljes mese lent! 17/L

Figyelt kérdés
Ez nem egy tipikus kis facebook pic*a meséje, hogy jaj még mindig nem raktunk fel képet.. a helyzet az, hogy májusban voltunk másfél éve együtt kb.. és szakítottunk pár napra de ő minden nyomot törölt facebook-ról ami hozzám kötötte és miután kibékültünk nem vártam, hogy egyből tegyen vissza egy képet de így lassan fél év után még mindig EGY DARAB KÉPET NEM HAJLANDÓ FELTENNI RÓLUNK, de mellesleg ma kitette borítóképnek a haverjaival a képét és ma mondtam hogy tök jó hogy rólam még mindig semmi a haverjairól bezzeg..és erre ő hogy gondolta majd most hétvégén csinálunk képet de ha beleszólok hogy néz ki a facebookja lehet meggondolja magát.. komolyan én nagyon felidegesítettem magam.. még ő fenyegetőzik.. ez után a válasza után se kép se hang kilépett.. szerintetek gáz, hogy ez ennyire kiakaszt?

2013. okt. 15. 18:21
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
:) az ilyen kommenteket sztem hanyagolhatnátok mert csak leértékelem!
2013. okt. 21. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!