Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok a barátnőtöket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a barátnőtöket, ha bajban lenne?

Figyelt kérdés

Ki akarnak dobni az iskolából, a családom utál, szívbeteg vagyok Bármikor meghaltok) és anyagi gondokkal küzdök.

Felajánlottam a páromnak, hogy nyugodtan hagyjon el, mert szenved a gondolattól, hogy nem tud rajtam segíteni.

De azt mondta, megsértettem.


Ti mit tennétek? Szakítanátok?


2013. okt. 16. 00:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1-VOK..

1: october ha még egyszer össze futok veled,komolyan szívinfarktust kapok..Szal,most vagy én megyek aludni,vagy te! :) Ja a 3.Fizeted a colám.

2013. okt. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Balanus_concavus ***** válasza:
Biztos, hogy nem, nem igen tudnék tükörbe nézni utána, ha pont a legnagyobb sz*rban hagynám el a barátnőmet.
2013. okt. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel komoly kapcsolatban vagyok, az azt jelenti, hogy szerelmes vagyok belé. Ha pedig szerelmes vagyok egy lányba, akkor azt nem tudom elhagyni.
2013. okt. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Utolsó féreg lennék, ha ilyet tennék.
2013. okt. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Miért akarnak kidobni a suliból? A betegséged nem lehet kezelni? Anyagi gondokkal meg nagyon sokan küzdenek ebben az országban...

Elég kevés lenne egy betegség ahhoz, hogy otthagyjam azt, akit szeretek. Viszont, ha a barátnőm ilyet mondana, biztos fejbe csapnám.

25/F

2013. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Júú.. bármikor meghalhatsz..

Csak nem megint egy önsajnáltatós lányka vagy?

Szerintemm szedd össze magad, a fiatalkori szívritmus zavart kinövöd (nekem is volt és láss csodát, még mindig élek).

Suliból meg nem kéne lógni, ha meg kicsapnak, munkaügyön Okj-s tanfolyamon szerezhetsz szakmát, ingyen van, plusz fizetnek is érte.

-azért mert apu nem ájfón s5 telefont vett szülinapodra, még nem azt jelenti, hogy utál az egész család:)

Légy kedves és segítő kész velük és akkor nem piszkálnak. Amég van hol aludnod és nem vagy tolószékes, addig nincs veszve semmi.


Mielött még leszidnál, hogy miért irtam ezeket. Elmondom hogy csomó ilyen pitsával találkoztam már, az egyik lelkitársam is volt. Ha itt volnál most észhez téritenélek (van türelmem, meg gondolom csiklandó is vagy).


De mivel nagy a világ és nem ismerlek, feltételezhető hogy tényeg igazad van, akkor bocsi az irásomért.


Ám a kérdésre válaszolva én kitartanék a szerelmem mellett, amiben csak tudnám,támogatnám, megpróbálnék lelket önteni bele, eszembe se jutna elhagynom.

23f


fel a fejjel, valószinű, hogy fele problémát csak bebeszéled magadnak.

2013. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%

16/16..

Imádtalak!!Ment a zöld kéz!

2013. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
16-os válaszoló: sajnálom, nem tudok neked igazat adni. De szintén sok embert ismerek, akire ráillik az általad megfogalmazott leírás, így nem lep meg a nézőpontod.
2013. okt. 16. 12:32
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem szívritmus zavarom van egyébként.
2013. okt. 16. 12:38
 20/20 anonim ***** válasza:
61%

#16: azért, mert ismersz pár elkényeztetett HP-t, attól még nem kéne ezt egy beteg ember pofájába dörgölnöd. Tudod, nem mindenkinek attól sz'r a sorsa, mert nem vesznek meg neki mindent. Hanem mert mondjuk halálos beteg.

De ez téged minősít, a te szegénységi bizonyítványod, hogy azt is csak becsmérelni tudod, aki beteg. Gratulálok.

2013. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!