Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy, hogy döntsek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy, hogy döntsek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A volt baratommal 3 évig voltunk együtt,de már egy jo ideje szakitottunk.

Amig vele voltam nem voltam ilyen szabad mint most,nagyon féltékeny tipus.Baratnőimmel nem tudtam annyitt lenni.A szorakozas sem volt olyan,mint most,mentünk mi szorakozni,de hat nem tudtam ugy elengedni magam,meg elég sokszor vitaval fejeződött be.

Most,ahogy ő nincs az életemben minden más,vannak baratnoim,jarok szorakozni,és élvezem ezt az életet nagyon,de viszont nagyon hianyzik a volt baratom.Neha amikor igy össze futunk,beszélünk,és néha smszünk is.Tudom,hogy,ha akarnam vissza kaphatnam,csak nem tudom eldönteni,hogy akarom e.Hogy fel tudok e adni mindent érte,mert,ha megint vele leszek,akkor ennek a szép életnek vége.Szeretek bulizni,de őt is szeretem.És nem mas fiu miatt nem akarok vele lenni,mert mas fiu nincs az életemben.MIndennap rá gondolok,hianyzik is nagyon.Nem tudom érdemes e lenne mindent feladnom miatta,félek,hogy talan rosszabb lesz. 18L


2013. okt. 16. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát vissza akarsz menni ahhoz, akivel már vége lett, nem működött, és aki mellett sz'rul érezted magad?

Hát hajrá!

Csak aztán nehogy pár hónap múlva meg újabb kérdést írj ki, hogy "mit tegyek? a barátom miatt semmi életem nincs, még a barátnőimmel se tudok találkozni".

2013. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sajtoreferens ***** válasza:
Tedd pénzzé minden ingóságodatz, add neki és jöjjetek össze megint. Ha látja, milyen elszánt vagy, tuti megváltozik és nem fog annyira bezárni.
2013. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is voltam hasonló szituációban. ne hidd azt, hogy meg fog változni, mert nem fog. az emberek nem tudnak csak úgy hipp-hopp megváltozni.. én elhittem a volt barátomnak, aztán a kapcsolatunk kezdett leépítő lenni, aztán végleg szakítottunk.
2013. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!