Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy döntsek helyesen?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve leszünk együtt a párommal. Első kapcsolatom, 20 éves lány vagyok. Nemrég elkezdtem levelezni egy kedves sráccal akinek így virtuálisan nagyon szimpatikus vagyok és ő is nekem. A párommal a kapcsolatom már nem az igazi bár igazság szerint sose volt az, úgy érzem nem kaptam meg mindent tőle amire egy nő vágyik egy kapcsolatban. Ettől a sráctól már most megkapom azt amire vágytam. Fogunk találkozni de kizárólag csak baráti találkozás lesz. Ha szimpatikus lesz meg ő is nekem a jelenlegi kapcsolatomat szeretném feladni. Bár rossz érzés már most, mert olyan mintha megcsalnám a párom de már nem tudom mit érzek iránta. :( Szerintetek?
2013. aug. 27. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha rossz a kapcsolat es azért nem mentek szét,mert egyedül rosszabb akkor teljesen ertheto .
2013. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem adja meg, amire vágysz, a kiszemelted meg igen, akkor lépj szerintem. Még most, mert fiatal vagy, amúgy a párod mennyi idős?
2013. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szigorúan baráti a találkozó, akkor nem kell rosszul érezned magad. És ha megvan a szikra köztetek, akkor meg tessék szakitani a barátoddal, úgy fair. :)

23/L

2013. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
attól hogy szimpatikus egy srác, eldobnád a két éves kapcsolatodat? ... nem volt vele az igazi, de azért vele voltál 2 évig? ... ugyan kérlek!
2013. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a jelenlegi pároddal próbáld rendbe hozni a kapcsolatod, ne szakíts vele egy olyan srácért akit meg nem is ismersz.
2013. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4. válaszoló jó volt vele voltak időszakok amik jók voltak és voltak amik kevésbé. Úgy érzem már nagyon elöregedett a kapcsolatunk nincs benne semmi ami megkötne minket.
2013. aug. 27. 17:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék szakítani mivel még nem ismerem a srácot személyesen meg amúgy is.
2013. aug. 27. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje ismered a netes srácot? Jól kiismerted?
2013. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!