Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem már két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem már két éve szexchat-et folytat néhány közismert társkereső oldalon, a Skype-on és a Facebook-on. Én már beadtam a válópert, mert nem bírom tovább. Szerintetek megmenthető még ez a házasság, vagy jól tettem, hogy beadtam a válókeresetet?

Figyelt kérdés
Én 63 éves múltam a nyáron, a feleségem pedig még csak 42. A szexuális életünk - míg ez a dolog ki nem tudódott - szerintem normális volt (heti kétszeri), és soha nem panaszkodott arról, hogy kevés volna neki, vagy hogy kicsi a szerszámom, vagy hogy nem tudom kielégíteni. Szerintem a nagy korkülönbség lehet az ok kizárólag, mert kimondottan fiatal pasikra veti ki a hálóját. Legnagyobb kedvenceit a 17-30 éves korosztályból válogatta össze magának. Ami még feltűnő, mindketten átlagos magyar emberek (fehér bőrűek) vagyunk, de a nejem partnereinek 90 százaléka színes bőrű: cigány, arab, török, görög, spanyol,néger és ázsiai. Ami még érdekes, hogy a nejem egyes esetekben szerelembe is esik, és főleg azokba, akik az első légyott után felszívódnak. Ő ebbe nem tud belenyugodni, minduntalan fel kívánja újítani ezeket a kapcsolatokat. A két év alatt közel 200 partnert gyűjtött be magának, de vannak, akik idővel lekopnak, aztán jönnek újak, úgyhogy egyszerre 40-50 kuncsatja van, és akik elnyerték a tetszését, azokat átcsalja a Skype-ra és/vagy a Facebook-ra, mert ott egyszerűbb a folytatás. A kedvenceivel néhány üzenetváltás után már élő randit és valós szexet követel, és el is megy a randikra.

#stílus #szexchat #felség #családos anya #élő randi #valós szexkaland
2013. okt. 16. 18:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
8/10-hez: Egy évekkel ezelőtti válási herce-hurca idején - amit aztán visszavontam, mert a gyámügytől, a rendőrségtől, a családvédelmistől olyan anyagot kapott rólam a bíróság, hogy küszöbén álltam annak, hogy a lakóhelyemről is, nemcsak az otthonomból, ki leszek tiltva - már egyszer megpróbáltam elzavarni, mert a haverok megsúgták, hogy egy 18 éves srác jár hozzá azokon az esténként, amikor én délutános voltam, és csak éjfél körül érkeztem haza. Eljöttem hamarabb, és az előre jelzett időben a gyerek este 8-kor megérkezett, láttam a hátsó kertből. Ahogy belépett a lakásba, eloltották a villanyt. Én tíz perc múlva bementem, a nejem a srác mellett (aki ült) állt, egy nagyon kurta otthonkában, bugyi és melltartó nélkül, és éppen egy sört bontott fel. Nagy volt a meglepetés a részükről, de ez nem volt egy tökéletes tettenérés, mert még előtte voltak. Mindenesetre a srácnak megmagyaráztam, hogy ide csak akkor léphet be ezek után, ha én hívom, mert ha még egyszer itt találom, kiherélem. kemény mínuszok voltak akkortájt, s miután a gyerek elviharzott, összepakoltam az asszony személyes holmijait, mert más egyebe nincs, hiszen minden az én nevemen van, és kihajítottam a házból. Rendőri kísérettel jött vissza egy jó óra múlva, jegyzőkönyvet vettek fel, kikérdezték a gyermekeinket is, engem pedig megfenyegettek, hogyha ilyen eset a jövőben még előfordul, bűnvádi eljárást kezdeményeznek ellenem. Ebben a szexchat-es helyzetben is megpróbáltam rábeszélni, hogy lépjen le innen, és hagyjon minket nyugodtan élni. Azt mondta, hogy akkor viszi a legkisebb gyereket, ő otthagyja a munkahelyét, aztán elintézi, hogy a nyugdíjam fele az ő számlájára fusson be, mert asszonytartást és gyermektartás díjat is fog követelni tőlem bírósági úton. Azután legyek majd nagy-legény, fel fog kopni az állunk, még kajára sem lesz elég, ami marad, nemhogy a rezsire, a téli fűtésre, stb. Ezért nem tudom kirakni, mert el tudná érni, amit akar, hiszen a korábbi válóperes ügyvédjével is viszonya volt. Nagyon rafkós és aljas nő, nem tudok vele mit kezdeni. Említetted a pszichológust, ez az út sem járható, mert ő nem érzi betegnek magát, sőt a pszichológusokat nézi hülyének. természetesen szexkapcsolat nincs köztünk azóta, mióta a szexchat-es játékaira fény derült. Minden jó ötletre vevő vagyok.
2013. okt. 17. 14:56
 12/17 anonim ***** válasza:

hány hasonló 40-es punit tartottam karban 18-20 éves koromban, jaj... :)


f/43

2013. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hány éves most a legkisebb gyermek? És milyen kapcsolatban vagy veled? Mert ha elmúlt 14 vagy 12 nem tudok akkor ő döntheti el hogy kivel akar maradni. Az tény asszonytartást kérhet de nem éri meg azt fizetni mint hogy egy életen át megalázza önt? Azt hiszi hogy bármit megtehet. Nézzen utána az interneten a saját jogainak és beszéljen egy jó ügyvéddel hogy mi a teendő és hogy jöhetne ki a legjobban ebből a helyzetből.
2013. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy tényleg nem lehet ki tenni a házból ha ott van az állandó lakcíme, bármikor bemehet a házba amíg oda van beiratkozva. Esetleg ha a házon valakinek van haszonélvezete csak az teheti ki a házból.
2013. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hány gyermek van és mennyi idősek? Szerintem ha egészséges és munkaképes, akkor nem kap asszonytartást. De vannak ingyenes jogi forumok, ahol pontosabban leírják.
2013. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

történeted nem egyszerű eset,bár én megértéssel vagyok az említett hölgy iránt,de irántad is. más motiválja öt is és más téged is.

eljött az az idő köztetek amikor is a nagy korkülönbség kiütközik a kapcsolatotokban. mivel idáig fajultak a dolgok,félő ezen már szakember sem tud segíteni.

Vagy az van,hogy el fogadod feleséged stiklijeit,vagy szakítasz vele megkockáztatva,hogy egyedül maradsz.

tulajdonképpen mindkettőtöknek van veszíteni valója.

Ezt a korszakot ki kell "nőnie" a feleségednek amit majd az idő meg fog oldani.

2013. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell magyar, igénytelenek vagytok, a k..kat megbecsülitek engem meg kidobtok megcsaltok. A vén, dagadt rohadás kell nektek, a fiatal nem! :(
2015. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!