Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van az, hogy nagyon jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy nagyon jól megvagyunk, élvezzük egymás társaságát, ha összevesztünk mindig visszajött. Aztán hirtelen beköpi hogy gyerekes vagyok, meg nem vagyok elég "hasznos" az életében és úgymond "eldob". Ilyenkor normális a srác?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 17:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
őszintén szólva már én se értem. Próbálj meg nem foglalkozni vele. Bármi is lenne, nem lenne jó
2013. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok sajnos. De ha nem szeret és nem is akar semmit, akkor mégis miért jön vissza? De azért köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. okt. 19. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!