Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban mi a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mi a normális? Ha tudják egymás netes jelszavait, vagy ha nem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de engem nem érdekelnek a barátom jelszavai :|

Miért kellene tudnom őket?

Hagyj neki szerintem szabad területet meg magánéletet...

2008. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. tudom barátomét pár helyre, de nem azért mert megkérdeztem. Amikor bejelentkezik valahova, tapintatosan nem nézek oda a jelszavánál, ő pedig mondja, hogy nyugodtan nézheted, xy a jelszavam amúgy.
2008. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan a párommal sok helyre nem regisztráltunk fel,de tudjuk egymás jeszavait.Nincs titkolnivalónk,megbízunk egymásban,de viszont nincs is arra szükség,hogy belenézzünk a másik dolgaiba.Nem is szoktunk.
2008. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A normális ha egymás mellett van magánéletetek is. Tehát nem kell megadni a jelszavakat, mindenkinek van olyan dolga ami nem tartozik másra, ha meg nem bízik benned és mindenáron meg akarja tudni ott már gond van.
2008. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pff.Ennek smi köze nix a kapcsolathoz.Att még szerethetik egymást és lehet rendes kapcsolat amiért nem tudjak a jelszavukat.De ennek mi köze van a kapcsolathoz??
2008. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A normális az, ha NEM tudják. Létezik magánélet akár még a házasságban is.

Viszont be lehet állítani szabályokat, stb - ha szükséges, tudják olvasni a másik leveleit, és tudjanak intézkedni.

2008. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem kellene belemászni egymás magánszférájába

,a kapcsolat alapja a bizalom.

Szerintem nem normális.

2008. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Én pl. tudom a barátom jelszavát, de még egyszer sem léptem be neki sehova. Ugy gondolom, hogy neki is lehet magánélete, és nekem is van. Ő nem tudja az enyémet, de még egyszer nem volt ebből vita. amugy szerintem semmi jelentősége nincs annak, hogy valaki tudja-e vagy nem, mégis én azt mondom, hogy nem feltétlen tesz jót egy kapcsolatnak, ha tudod a jelszavát, és nem hagysz neki egy kis magánéletet.
2008. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én feleség vagyok, de én sem tudom a férjem jelszavait, ő sem az enyémet. Mi megbeszéltük, hogy megbeszélünk mindent. pl még régen fent voltam egy társkeresőn és megadtam a számom egy srácnak. Ő valamelyik nap, 2év után(!) írt egy sms-t, hogy akkor nem taliztunk de most szívesen randizna velam (hahaha). Előszőr hazudtam neki, hogy a barátnőm írt, de pár perc múlva nem bírtam elmondtam neki, hogy ki volt. Megkértem, hogy ne haragudjon, azért hazudtam, mert nem tudtam mit szólna hozzá, de lelkifurdalásom volt, és különben is megbeszéltük... Erre mosolygott egyet és megköszönte, hogy elmondtam. Tehát ezt így is lehet, és akkor nem kell nyomozgatni, meg jelszavakat tudni:-)
2008. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell tudni,egymás jelszavát,mert ha bíztok egymásban,minek.Meg ha nincsenek titkaitok..Meg ha esteleg tudjátok egymásét,az mire jó?Elolvassátok egymás leveleit?Ez magánügy.Ha jól meg vagytok,ez teljesen lényegtelen!
2008. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!