Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h sokszor a parom meg sem kerdezi h milyen napom volt v h h vagyok?

Figyelt kérdés
Napkozben mig melozunk mind a ketten csak sms-zunk.. en mindig megkerdem h megy a napja meg h van.. amire valaszol de alt-ban nem kerdezi vissza ugyanezt.. Azt tudom kicsit En kozpontu, de ehhez mar hozzaszoktam es \'jol\' birom kezelni csak monjduk neha jol esne ha meg lennek kerdezve en is na nem fontos mindig csak neha napjan.. tudom annak is kell orulni h egyaltalan ir sms-ket mert sok pasi nem csinalja ahogy hallottam baratnoimtol. Szoval nem panaszkodom csak erdekessegkeppen kivancsi lennek velemenyekre h mas is van ezzel igy?
2008. júl. 7. 02:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy esgyszerűen ne mérdekli. Ezt most neszó szerinte vedd. Vannak dolgok amikik jobban érdeklik. Illetve az is sokat számíthat, hogy mit hozott otthonról, kérdezték e tőle a szülei.
2008. júl. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem azzal, hogy de szerencsés vagy, mert kapsz sms-eket. Én még ezeknek is örülnék(tudom te is örülsz). Mondhatok neked negatívabb tapasztalotot is saját példámból. Én rettenetesen bújós, érzelmes vagyok, várom a szerelmes szavakat, de semmi. Sajnos be kell tudnom, hogy az én pasim, már férjem sajnos nem ilyen. Ha szóvá is teszem neki nincs sértődés, mert ő tudja, hogy én erre vágyom csak ő nem tud kilépni a már kialakult egyéniségéből. Na ezzel csak azt akartam mondani, attól, hogy nem kédezi meg mi volt veled, lehet, rettenetesen szeret téged.

Szeretsz beszélni, csacsogni? Mert az én páromnak idelye sem lenne tőlem kérdezni(sőt nem is emlékszem mikor érdeklődött hogylétem felől utoljára), mert én mindent ellocsogok neki. Te nem szoktál mesélni neki a napodról? Lehet azért nem kérdez, mert úgy is el szoktad mesélni.

Segíteni, nem segítettem most neked. Szerintem az a lényeg, tudd, hogy szeret!!! Tudom, nők vagyunk és néha nem csak tudni akarjuk, hanem érezni is. Akár egy "milyen volt a napod?" kérdéssel is!

2008. júl. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem hívok fel senkit csak azért, hogy megkérdezzem: Hogy van?

Ha valami történik, akkor úgyis elmondják! Sőt, azt is kértem, hogy csak olyan miatt hívjanak napközben, ami halaszthatatlan, és az utakat járva is el tudom intézni!

Pl. hazafelé vegyek valamit ami elfogyott otthon, az OK, de a végrehajtó levele várhat estig!


Aztán hazamegyek, és megbeszéljük mi történt napközben!

Ha napközben mindent megbeszélnénk akár SMS-ben is, akkor estére mi maradna, a Barátok közt?

2008. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Vagy mar nem szeret,vagy lehet megszokta.Lehet arra gondol hogyha nem mondod akkor nem is olyan fontos megkerdezze,ilyenkor mindig le kell ulni vele beszelni errol.Megkell finoman szepen mondani:"szeretnem ha te is megkerdezned hogy hogy vagyok,jol esne nekem is.Beszelni hogy hogy telt a nap."Meg ilyesmi.
2008. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
miota vagytok egyutt???lehet h mar csak megszokasbol van veled:(vagy lehet h nagyon el van foglalva es azert nem kerdezi meg h h vagy???meg ilyesmik
2008. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a pasik többsége nem fogékony az apróságokra... sajnos bele kell törödni... nagyon szerethet attól még, hogy nem kérdezi meg, tudom, hogy nem is kételkedsz benne, de azért leírtam:D sokszor az én barátom sem figyel rám, mutatok neki egy új sebet (ügyetlen fajta vagyok), már rá sem hederít.. de közben tudom, hogy érdekli, mi van velem, hogy vagyok, csak ö ezt talán inkább maga szüri le, nem bíbelödik az ilyen kérdéssel, mert nem mindig az igazat mondjuk:D "jól vagyok"-- közben látszik rajtunk, hogy mindjárt összeesünk a fáradtságtól. hát ennyi:D
2008. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!