Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal fél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal fél éve vagyunk együtt. Minden szép és jó. Kedves velem, sose csalna meg, egy imádni való pasi! Jobbat nem is kaphatnék! De féltékeny vagyok a múltjára! Lehet hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Ott kezdődött az egész hogy megtudtam, lefeküdt az egyik barátnőmmel, vagyis már az előtt tudtam hogy összejöttünk volna. De már 1.5 éve! Azóta folyton kérdésekkel bombázom, de nem azért mert akarom, hanem kikényszerül belőlem!Kivel volt? Hol volt? Volt e valakivel a közös szobánkba rajtam kívül? Nem is akarok róla tudni mégis belehalok ha nem kérdezhetek rá! Ez rossz mert egész nap ezen rágódok! Persze közölte velem hogy nem szívesen beszél erről. Fogytam 3 kilót egy hét alatt! De eddíg nem érdekelt!Nem értem magam, miért rágódok ilyeneken!Ha tudtok valami okosat írjatok.
2013. okt. 19. 18:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Légy elégedett magaddal!

Ha féltékeny vagy, azt jelenti, magadnak nem vagy elég!

2015. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!