Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltam Spanyolországban ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam Spanyolországban ahol találkoztam egy sráccal, és lefeküdtünk. Nemrég kiderült, hogy terhes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy ő alapból nem akar még gyereket, meg találkozni sem nagyon fogunk már, szóval neki mindegy. Csak szüleim nem tudom hogy reagálnának rá.


21/L


2013. okt. 19. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Abortusz. Vagy ez nem egyértelmű?
2013. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
neeee :D
2013. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy mi mit akarunk, hanem hogy te mit akarsz. Hogy fel tudnád-e egyedül nevelni, és ha nem, meg akarod-e öletni?
2013. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Noydra ***** válasza:

Te voltál ostoba, valamint te tudod, hogy van e megfelelő életkörülményed egy gyerek felneveléséhez.

Ha nincs, vetesd el, ne nevelje szegény gyereket nyomorban, egyedül, egy idióta...

2013. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%
Ne vetesd el! Nezz utana, ilyenkor milyen lehetosegeid vannak! Mivel spanyolorszag is unios tagallam, szerintem kenytelen lesz gyerektartast fizetni az apa... Igy alakult, neveld fel, orulni fogsz neki, hidd el!
2013. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
91%

Szerintem, ha mar felmerult benned a kerdes, hogy mit csinalj, akkor gondolkodsz azon is, hogy megtartsd, ugye?Mindenki csinal baromsagot, mindenkinek (vagy legalabbis majdnem mindenkinek) vannak egy ejszakas "kapcsolatai"neha, foleg 21 evesen, es sok mindenkivel elofordul, hogy teherbe esik.

Ha ugy gondolod, hogy szeretned azt a babat, aki benned novekszik, es aki nem tehet arrol, hogy "nem volt elore betervezve", es a szuleid is segitenenek a felneveleseben, vagy ha anyagilag nem jelent annyira oriasi problemat, akkor TARTSD MEG!Hidd el, nagyon nehez egy abortuszt feldolgozni, es egesz eleteden at egyutt kell elned a tudattal, hogy megoletted a sajat gyerekedet!Tapasztalatbol mondom, nagyon kemeny dolog, hacsak nem vagy koszivu.Persze, ha nincs lehetoseged megtartani (es itt csak az anyagiakra gondolok, mert a tobbi megoldhato gyerek mellett, csak akarat kerdese), akkor nem nagyon marad mas valasztasod.Viszont, szerintem a szuleiddel mindenkepp beszeld meg, ha jo a kapcsolatotok es normalis korulmenyek kozott eltek, akkor tuti fognak segiteni!Biztos hidegzuhanykent eri majd oket a dolog, de alszanak ra par napot, te is, es higgadtan atbeszelitek majd, hogy mi a helyes megoldas.

Egy gyereket egyedul is fel lehet nevelni, az, hogy ha most pl. hazassagban elnel, es ugy lennel terhes, sem lenne 100%-ban biztos, hogy x ido utan nem maradnal egyedul a gyerekkel.Raadasul mar nem vagy tini, egy 21 eves felnott no vagy, aki fel tud nevelni egy gyereket.Csak az elso 2 ev necces, amig otthon vagy a kicsivel, mert ha nincs anyagi segitseg, akkor legalabb kell valaki, aki addi vigyaz a gyerkocre, amig dolgozol, utana viheted bolcsibe, mehetsz dolgozni, es van mibol elni.Nyilvan nem konnyu, de egyaltalan nem lehetetlen!Szoval, ulj le beszelni a szuleiddel, aztan donts jol!

2013. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2014. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!