Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért a barátom, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért a barátom, mert megfojtom. Szabadságot akar. Ez azt jelenti h már nem szeret?

Figyelt kérdés
felek h már nem szeret .. és nem fog vissza jönni hogy neki jobb nélkülem vagy nekem .. vagy mind2nek :/ fáj de valahol örülök is h ''vége''
2013. okt. 20. 01:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#6 szerintem meg amit te írsz, az a b*romság.

Voltam kormoly kapcsolatban, és jelenleg is abban vagyok. Lehet olyan tényleg, hogy valakiből már túl sok, bár ha valaki valamivel "megfojt", azt ártalában nem a "nyomulásával", szeretetével teszi, hanem az idegesítő "egy lépést se tehetsz nélkülem, mindent tudni akarok" hozzáállással.

A másik az, hogy egy kapcsolatban ha valami zavar, akkor azt meg lehet beszélni. Már ha komoly kapcsolatról van szó.

2013. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ő kérte a szabadságot ! 2hét nekem sok:ss most irnék neki h nagyon faj inkabb beszéljükmeg
2013. okt. 20. 10:07
 13/15 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy mennyi társfüggő ember van itt és észre sem veszik magukról, hogy azok, de még a többiek sem.


Ott van a mondatodban minden.


"felek h már nem szeret"

Soha ne vezéreljen a félelem, abból semmi jó nem fog kisülni. Sőt teljesen másképp viselkedsz, mint amúgy. Fogadjunk, hogy önbizalom hiányos vagy, minden percedet vele töltenéd, ha nincs veled, sz*r kedved van, te már eltervezted vele az életed és félsz attól, hogy ő nem, ezért még jobban ráakaszkodsz, mert érezni akarod, hogy szeret. De a szeretetet nem lehet kierőszakolni.


"fáj de valahol örülök is h ''vége''"

A szívednek fáj, mert ott az idő, amit eddig együtt töltöttetek, a sok közös emlék, a szép és boldog percek. Persze, hogy fáj. Az eszed meg örül, mert tudod, hogy ez a kapcsolat már nem kapcsolat és bármit teszel, nem fog működni.


Tudok erre egy jó kis sztorit, ha érdekel írj privit. Meg segítek is.


Szívesen segítek másokon és adok tanácsot, főleg ha látom rajtuk, hogy ennyire elvakítja őket valami. Valami amiről azt hiszik, hogy szerelem, pedig már egyáltalán nem az, hanem függés.


Három opció van:


1. Nem írsz rám és magadtól rájössz, hogy ez nem kapcsolat és te mondod ki, hogy vége (szerintem ez a legvalószínűtlenebb - sok ember nem képes erre rájönni)


2. Rám írsz, tanácsot adok, segítek és a fejemet rá, hogy idővel, de meg fogod nekem köszönni, amit tettem! De ezt majd részletesen csak üziben fejteném ki.


3. Nem írsz rám és magadtól sem jössz rá semmire, még mindig reménykedsz és várod, hogy visszajöjjön. Ennek leírom a következményét:


Vársz, vársz, mert h*lye vagy és azt csinálhat veled a barátod amit akar. Gondolj már bele, ha valaki szeret valakit, akkor nincs olyan, hogy megfojtja vagy időt kér. Nyugtasd csak magad azzal, hogy sok kapcsolatban van ilyen -.-

Egy idő után visszamegy hozzád, mert tegyük fel elkezdtél neki hiányozni. Ő ebből arra fog következteti, hogy mégis szeret. Te még mindig félsz, benned van az a fajta félelem, hogy mi van ha megint időt kér, mi van ha már holnap szakít mert mégsem szeret? Megint a félelem fog téged vezérelni és megint rajta fogsz lógni feszt. Eltűnik a kezdeti lángolás, ami akkor volt, mikor összejöttetek és megint kezdődik minden előröl. Ördögi körforgás. És ő sem fog szakítani, mert neki jó ez így, kényelmes. Van egy biztos pont az életében, akit úgy rángathat, ahogy akar. Ha kellesz, visszamegy hozzád, lesznek szép percek, amik benned reményt keltenek. Ha meg nem kellesz, akkor eldob, kicsit szórakozik nélküled (ebben nem a megcsalást értem) lenyugszik. Ennek az ördögi körnek CSAK TE vethetsz véget!


Amit meg az elején írtam. IGEN, TÁRSFÜGGŐ VAGY.Ha nem hiszed el, olvasd el ezt a cikket és tanulmányozd át jól a táblázatot.


[link]

2013. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg érte, de ez a "szünetesdit" annyira álszent dolognak tartom.

Egyáltalán, mi az, hogy "szünet"? Eldönti magában, hogy akkor most 2 hétig nem fog szeretni, 2 hétig nem jártok, aztán utána meg újra? Na ne röhögtessetek már! (Ja, meg a 2 hét alatt, mivel akkor ugye szünetetek volt, akárkivel akármit megtehet... hidd el, nagyon soknak erre kell a "szünet".)

De most őszintén, egy érett, értelmes ember el tudja dönteni, hogy érez-e valamit irántad. Ha nem, akkor nem szünetet kell kérni, hanem szakítani. Ha igen, akkor meg végképp nem szünetet kell kérni. Ha valami probléma van, akkor sem az a megoldás, hogy 2 hétre homokba dugjuk a fejünket.

2013. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
benne van a válasz a kérdésbe, megfolytod önmagaddal!
2014. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!