Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobjam? Kérjek szünetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobjam? Kérjek szünetet? Teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Lassan három éve vagyunk együtt, 21 évesek vagyunk. Mindig mondja, hogy szeret, hogy hiányzom neki, mégis az utóbbi hónapokban egyre ritkábban keres, és mivel egymás szüleivel nem épp rózsás a viszony, van, hogy hónapokig(!!) nem adódik alkalom, amikor szexelni tudnánk. Régebben minden hétvégén együtt aludtunk, valahogy sokkal inkább partner volt abban, hogy leküzdjük a nehézségeket. Tudom, hogy komolyan gondolja, hogy szeret, és hogy nincs senkije, de én úgy érzem, nekem ez nagyon kevés belőle! Amióta érzem, hogy baj van (úgy nyár vége óta), úgy érzem, próbálok mindent megtenni a kapcsolatunkért, számtalanszor próbáltam leülni vele, hogy megbeszéljük a dolgokat, ilyenkor mindig bólogat, aztán nem változtat semmit! Tudom, hogy összetörné, ha szakítani akarnék (velem tervezi a jövőjét, tőlem szeretne majd gyereket), de amióta ezek a gondok vannak, egyre inkább belefáradok, és egyre több hibáját veszem észre amik egyre inkább bosszantanak. Nem akarom megbántani, de közben még ez is csak idegesít - a kapcsolatunkban lány létemre egyértelműen én vagyok az "irányító", az "erősebb" fél, ami már az elejétől zavart, de sokáig toleráltam, most már ebből is elegem van. Félek, hogy a végén meg fogom utálni Őt, mivel nem tudom megbeszélni vele a problémáimat. Félek a gondolattól, hogy nélküle legyek. De mellette egyre kiábrándítóbb. Mit tegyek? Csupa rossz lehetőséget látok magam előtt, és félek, hogy a rosszak közül is a legrosszabbat fogom választani. Kérlek adjatok tanácsot!


L/21


(Elnézést, hogy ilyen hosszú lett.)


2009. nov. 12. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, h a legjobb az lenne, ha kérnél egy hét szünetet. én is ezt tettem anno, és bevalt a dolog. par nap utan felkeresett, és valtoztatott a dolgokon.
2009. nov. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy a szünet télleg jó, de lehet, hogy megijed, és elveszíted... persze nincs elég tapasztalatom de csak segíteni próbálok.. szerintem kérdezd meg, hogy miért nem keres, van-e valami problémája... hajrá én szurkolok


16/F

2009. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van egy lánnyal, csak én egy picit keményebben próbálom megoldani a dolgot (nem verés! :D), jobban rámászok a témára, és már fél tőlem. Nagyszerű! És a mai nap belefáradtam az egészbe. Itt ülök, teljesen kimerülve... 2-3 hónapja próbálom megoldani, egyedül, úgy, hogy Ő nem működik együtt, ráadásul hátrál, és Neki áll feljebb. Lehet nekem is kellene szünet, de én is félek, hogy ha szünetet kérek, csak rosszabb lesz a dolog, vagy megsértődik, vagy félreérti... Szóval most egy ilyen hosszú monológ után, nem tudom... Lehet hagyd egy picit. Mármint. Próbáld ki, hogy nem keresed. Én most ezt fogom a lánnyal megpróbálni.
2009. nov. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Viszont sajnos még mindig nem vagyok előrébb... :S


01:05-ös, remélem, jól alakulnak majd a dolgok Veletek, sok sikert kívánok a megoldáshoz!

2009. nov. 12. 01:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos az én tapasztalatom az, ha már most nagyon zavar, hogy te hordod a nadrágot, az nagy baj!!

Szintén erős személyiség lévén tudom, nagyon nehéz tolerálni az ilyesmit... Így nem érzed magad igazi nőnek. Ez egy hosszú kapcsiban elviselhetetlen...

Bocsi ,de én már jártam így sajnos...

26L

2009. nov. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok értelme van egy olyan kapcsolatnak, ami nem harmonikus. Írtad, hogy kezdettől fogva zavart, hogy te irányítasz. Miért jöttetek össze? Ennek a kapcsolatnak már vége, csak három éve már együtt vagytok és megszoktátok egymást. Szakíts és lépj tovább. Végül is mibe kapaszkodsz? Havonta szexeltek? Én ha nem mindnnap már hiányom van és párom is hasonló, ezért jó vele mindig minden. Ilyen társat keree, akivel már az elején érzed, megtaláltad!
2009. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
...ennek annyi...
2009. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Gondoljátok, hogy esélytelen? Ha megpróbálnék megint leülni vele, és elmondani neki, hogy mi a bajom, nem lehet, hogy egyszer csak leesne neki, és megpróbálna változtatni a kedvemért?

Köszönöm amúgy a válaszokat.

2009. nov. 13. 01:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Beszélgethettek róla, de én nem hiszem, hogy ez változtat bármit is. Tőled idézek:

"Tudom, hogy összetörné, ha szakítani akarnék (velem tervezi a jövőjét, tőlem szeretne majd gyereket), de amióta ezek a gondok vannak, egyre inkább belefáradok, és egyre több hibáját veszem észre amik egyre inkább bosszantanak. Nem akarom megbántani, de közben még ez is csak idegesít - a kapcsolatunkban lány létemre egyértelműen én vagyok az "irányító", az "erősebb" fél, ami már az elejétől zavart, de sokáig toleráltam, most már ebből is elegem van."

Ha ilyen gondolataid vannak, miért maradsz mellette? Úgy tűnik ennek már rég vége, csak túl gyenge a párod, hogy szakítson. Ez legalább egy lehetőség, hogy ismét boldogok legyetek, de most már külön-külön.


Coyote

2009. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, szólok: tegnap volt egy nagy beszélgetésünk, és, hát mit szépítsem... Megfogadtam a tanácsotokat, kidobtam. Most elég rossz, tele vagyok kétségekkel, meg lelkiismeret-furdalással... De azt hiszem, van bennem egy kis megkönnyebbülés is. Remélem, jól döntöttem. :S
2009. nov. 15. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!