Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, őszintén! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén! Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy a barátnőtök mentálisan beteg?

Figyelt kérdés

Egészen konkrétan bipoláris zavaros. És ha olyan furcsaságai vannak, hogy pl. teljesen hétköznapi dolognak örül vagy találja viccesnek, máskor meg ok nélkül szomorú vagy ideges? Ez nagyon ijesztő?

Kort is írjatok!


2013. okt. 20. 20:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
csak furcsa lenne
2013. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ijesztőnek nem mondanám, de jóval nehezebb lenne megszokni, mint egy "normális" lány társaságát. Ennek ellenére nem jelenteném ki, hogy semmiképp nem kezdenék egy hasonló lánnyal. 18
2013. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
rám is igaz a jellemzés, pedig tudtommal nem vagyok mentálisan beteg, eddig inkább érdekesnek és izgalmasnak találták ezt a férfiak akikkel dolgom volt.
2013. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nagyrészt pozitív válaszokat, kaptam... Én a lány vagyok. A barátom jól tolerálja a dolgaimat, csak néha felmerül bennem, hogy vajon meddig lesz ez így... A kérdés egyébként azért született, mert egyik rokonom beszólt, hogy 25 évesen azért már nem ott kéne tartanom, hogy milyen szép a telihold, és ez nem normális. Ettől egy kicsit megijedtem. Azóta már inkább úgy gondolom, hogy csak a szépérzékem túlfejlett :-D
2013. okt. 26. 19:08
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj meg de én azért a pisztolyt a párnám alá raknám ki tudja alapon. Nehogy véletlen megharagudjon rám mert túl hangosan horkolok. De most komolyra fordítva a szót. Ez a teliholdas dolog inkább aranyos mint ijesztő. Ha csak ennyi a baj és nincsenek dühkitörések meg agresszív dolgok akkor nincs probléma. 28F
2013. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Azért a bipoláris zavar elég komoly is tud lenni, főleg a ciklikus depressziós része.

A lényeg, hogy a barátod ismeri az állapotod, és így szeret. Nem kell ezen agyalnod, mert ilyennek fogad el.

és igenis, aki 25 évesen nem tudja azt mondani, hogy a hold szép, az nagyon elbarmolta az életét.

2014. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Már azon is csodálkozom , ha valaki valaminek is örül ilyen elcseszett világban.... nem vagy egyedül , mindenkinek meg van a maga keresztje. Pont hogy a normális emberek betegek a mai világban... :)
2014. jan. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan kikészít idegileg egy személyiségzavaros nő, képtelen vagyok sokáig tűrni az állandó alkalmazkodást hozzá, meg úgy intézni mindent, hogy mindig körülötte forogjon a világ. A bipoláris zavarban szenvedő nőket nem tudom kezelni, KETTŐ ilyen barátnőm volt és nem bírtam velük másfél évnél tovább. Apróságokon kiakadnak, más szemében a szálkát megtalálják, értelmetlen dühkitöréseket produkálnak alaptalanul, és sokszor olyat vágnak az ember fejéhez, amit később megbánnak, de megbánást sosem tanúsítanak, mert a bipoláris zavarban szenvedők önmagukat a világ közepének hiszik. Olykor még a bizonyítási és megfelelési kényszer is fellelhető bennük, valamint akkor is kiállnak a saját igazuk mellett, ha már meggyőződtek róla, hogy nem feltétlenül igaz, nem feltétlenül úgy van, ahogy képzelik. Saját világot építenek fel, és ehhez keresnek olyan embereket, barátokat, párt, akik tökéletesen beleillenek a világuk apró részeibe. Üldözési mánia lesz úrrá rajtuk sok esetben, azt hiszik, mindenki róluk beszél, mindenki őket figyeli, esetenként olyanokat beképzelnek, hogy minden férfi rájuk vágyik, minden férfi utánuk sóvárog. Ennek ellenére szeretnek vadidegenekkel flörtölni még úgy is, ha éppen aktuális kapcsolatban vannak. Azért teszik vadidegenekkel, mert azok a férfiak egyáltalán nem ismerik őket. Nagyjából ennyi.
2014. jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ijesztőő? :o Annak semmiképp nem nevezném.

Egyébként rólam nem állapítottak meg orvosilag semmiféle mentális betegséget(legalább is még :D ) de nekem is vannak érdekes dolgaim úgyhogy valószínűleg jól meglennénk :D

Ez mondjuk egy speciális eset, de ha valaki meglát benned valamit ami megfogja őt, akkor simán el tud tekinteni az ilyesmi mellett és megszokja, főleg ha már szeret is.

20/f

2014. jan. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 PearlDiver ***** válasza:

Bradley Cooper óta tudjuk, hogy úrrá lehet lenni a bipoláris zavaron.

Oké, hogy hollywoodi film meg minden, de szerintem ebben igaza van - szeretet és jó hozzáállás kérdése.

Excelsior! :)

2014. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!