Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki tudja, hogy örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki tudja, hogy örök második lehet a párja életében?

Figyelt kérdés

Hogy volt előtted valaki akit nem tudsz elfelejtetni vele?

Mesélj


2013. okt. 21. 10:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ez nem menne. Számomra nem működne egy ilyen kapcsolat.
2013. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Akkor te örök második sem vagy. Majd eljön az idő, amikor találkozik azzal, aki igazán hozzá való.
2013. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Igen, sajnos. Volt előttem egy barátnője 5 évig, akibe nagyon szerelmes volt, de a csaj rondán kitolt vele. Majdnem 2 évig volt utána egyedül, teljesen összezuhanva mert nem tudta elfelejteni a csajt. Miután összejöttünk, kb az elején közölte velem hogy szeretni mint embert fog tudni, de sosem lesz belém szerelmes mert az a nő volt neki az igazi. Az elején azt hittem nem fog zavarni, de azóta szenvedek ettől a tudattól, hogy érzelmileg sok mindent azét nem fogok tőle soha megkapni, mert előttem már volt valaki aki miatt nem tart rá érdemesnek senki mást. Persze erre lehet azt mondani, hogy velem van a baj, hogy nem tudom kiérdemelni, de szerintem ha komolyabb érzései lennének felém azt se mutatná ki, mert úgy érezné hogy ezzel meggyalázza annak a régi nőnek az emlékét. Szar érzés nagyon.
2013. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szokott még róla beszélni? Miért vagy vele akkor?


(Nekem nincs ilyen problémám egy előző kérdésből jött ez a kérdés, szimpla kíváncsiság)

2013. okt. 21. 10:52
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudnám elviselni ezt.

Sok ember van, aki pl. nem lesz túl teljesen az exén addig, amíg nem kezd új kapcsolatba, vagy az ex akkora traumát okoz neki, hogy évekig tart elfelejteni - ezt még elfogadom, bár akkor is az a véleményem, hogy az ember akkor kezdjen el valakivel ismerkedni, ha már az előző párján túltette magát.

De azt, hogy mindig legyen valaki más, aki az etalon volt, és én örök második legyek, azt nem viselném el. Persze ettől még lehetek, csak nem tudok róla, de ezzel a tudattal nem tudnék boldog párkapcsolatban élni.

2013. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Az a baj hogy én viszont nagyon szerelmes vagyok belé. :( Az első pár hétben rendszeresen megemlítette, azóta csak ha konkrétan kapcsolódik valamihez, legalább azt belátta magától hogy nem egészséges ha emlegeti, de a telefonszámát még mindig őrizgeti, megvannak a laptopján az elmentett felhasználónevei, fotók, fent van a skype partnerlistáján, annak ellenére hogy a nő azóta egyszer sem kereste vagy reagált a megkeresésre. Megemlékezik a névnapjáról, ilyesmik. Tudom hogy nem kéne ezt tűrnöm, de ettől eltekintve mindennel csak abszolút rászolgál arra hogy szeressem.
2013. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Ilyet csak akkor tűrnék el, ha az előző párja meghalt. És ha azért nem jelentené ki, hogy sohase lesz belém szerelmes, mint ahogy a 3-as válaszoló párja... Hanem minimum szeretne és tisztelne, mint ember, és hajlandóságot mutatna többre is. Továbbá nem azt akarná, hogy pont olyan legyek, mint az előző!


Egy értelmes ember képes erre, én pedig képes lennék megérteni a meghalt párja iránt érzetteket..


Aki nem tud túllépni az előzőn, az ne keserítse egy következőnek az életét, ha az teljes szívéből szeretné...

Ez a nem túllépés pedig nem az özvegyekre jellemző, hanem az elváltakra, vagy hosszú kapcsolatot megszakítottakra, mert ők nem nagyon nőnek fel sosem...

2013. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudnám elviselni, hogy a pótlék szerepét töltsem be.
2013. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem, hogy ki tudná elviselni. Olyanok írjanak akikkel ez történt/történik. Köszönöm!
2013. okt. 21. 11:13
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy butának, ostobának fogtok tartani, és le is pontoztok majd, de én még azt is nehezen viselem, hogy abban a lakásban kell éljek, amiben a másik két exxel lakott (nincs gyerek). Egy-két történet után, hogy "amikor itt lakott az XY..." úgy kiakadtam, hogy rendesen átkattant. Pakolni kezdtem, hogy nem maradok ebben a rohadt lakásban egy percig sem, és azt hajtogattam, hogy sosem leszek második. Utólag saját magamon is csodálkozom, hogy lehet így kibukni, mivel birka türelmem van. Most a párom azon van, hogy vehessünk egy családi házat. Nem beszélünk róla, de sejtem, hogy miattam csinálja, mert azt szeretné, hogy boldog legyek.
2013. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!