Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok? Jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok? Jogosan esik ez rosszul?

Figyelt kérdés

Eléggé rosszul esik, mikor a barátom olyanokat mond, hogy 'vajon anyukád most kivel flörtölget?'Vagy a múltkor nem volt itthon,én meg nem tudtam,hogy épp hova ment, erre ő rögtön azzal jött, hogy biztos lelépett egy hapsival.

Apukám lassan 3 éve elhunyt, és mikor ilyeneket mond úgy érzem rám sértő az egész. Nem arról van szó,hogy ellenezném,ha anyukámnak esetleg barátja lenne(bár tudom,hogy nem)de szó sincs róla,tudom,hogy nem ott van és mégis ilyeneket mond a barátom,akivel lassan egy éve együtt vagyok,és tudja,hogy rosszul érintett az eset apummal.

Nem tudom mit és hogyan mondjak neki, hogy ne beszéljen így anyumról. Azt mondja viccel, meg el is röhögi stb...


Szerintetek?


2013. okt. 21. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
De azért mégse kéne így viccelődni. Mond meg neki, hogy ez rosszul esik neked.
2013. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nekifutásból verd pofán egy péklapáttal, és zavard el a büdös francba az ilyen mocskos bunkót.


Nem értelek h miért hagyod ezt.

2013. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem ilyenkor állísd le
2013. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindig rászólok, hogy fejezze be,és hogy nem vicces. 2 nap után kezdi újra, ha egy ilyen alkalom van. Ezért nem tudom, hogy ha ez így nem hat, akkor mit mondjak...?
2013. okt. 21. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
kapj sírógörcsöt, hátha abból ért. amúgy minek jársz ilyen tapló paraszttal?
2013. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az ilyen énjét még nem ismertem...:/
2013. okt. 21. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Rád sértő..? Miért?

Az igaz, hogy valószínűleg nem érzi át egy szülő elvesztésének a súlyát, de nem hiszem, h rosszindulattal mondaná - talán úgy érti, anyudnak is szüksége van egy társra, barátra, törődő szóra, szeretetre.

Apukád sem akarná másképp szerintem....

2013. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet nem akarná ő sem máshogyan, és írtam,hogy nekem sem lenne bajom vele.De miért kell ilyen gúnyosan viccelődni ezzel? Sokszor volt már ez.

Rám sértő, úgy érzem néha...mintha nem tudom minek nézné anyukám,hogy azt gondolja csak úgy flörtölget mindenkivel..:(

2013. okt. 21. 16:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb ezt csinálja, annyit mondj neki, hogy most takarodj haza és pár napig ne is keress. Aztán meg várd meg amíg ő keres és bocsánatot nem kér. Ha nem veszi észre magát, akkor szakítasz, legalább kiderül, hogy egy bunkó pasid van és nem pazarolsz rá több időt. Elmondtad neki, hogy ez téged bánt, nem változott semmi, akkor forduljon fel. Van gyenge pontja egyébként? Kezd csak el b*sztatni azzal, meglátjuk, hogy esik majd neki.
2013. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!