Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Volna egy kis problémám, szeretném ha elmondanatok a véleményeteket és ha tudtok tanácsot adni azt is elfogadom. Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel már 2 éve és 3 hónapja vagyok együtt. Szeretem őt de mostanában sokat veszekedtünk. Hétvégén voltunk egy buliba ahol észre vettem hogy egy srác le se vette rolam a szemét, és nekem is megtetszett. Persze ezt a barátom nem vette észre. Hétfön ez a srác megszerezte a telefonszámom, felhívott és dumaltunk, aztán pedig msn-en is beszéltunk. Nagyon szimpatikus nekem. Arra kért hogy menyek el vele valahova inni egy űdítőt, én bele egyeztem. Ahogy többet beszéltünk kezdtem kicsit mkegijedni tőle. Olyanokat irt hogy syerelmes belém, hogy csak az övé vagyok, és rengeteg szivecskéket küld.Telefonon is hívott tegnap este 2 szer es ma is 2 szer de nem vettem fel. Még nem találkoztam vele jővő hétre terveztük. Most ki van kapcsolva a telefonja.


Amenyire meg sikerült ismerjem nagyon érzékeny tipus, volt egy 3 éves kapcsolata, a barátnője elhagyta egy másik ért, emiatt nagyon sokat syenvedett. Nem akarom hogy miattam is szenvedjen, persze mondtam neki hogy mi a helzyet azt mondta hogy megért és vár rám.


Várom a válaszokat.


2009. nov. 12. 11:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ha jól fog esni ha nem attól még gusztustalan amit csinálsz!

Akármilyen legyen a barátod , akármennyire ne bókoljon , ne vigyen el sehova azt még ő sem érdemli meg , hogy jól megalázd becsapd átb*szd a fejét!

Remélem ő is ugyan ezt csinálja veled... bezzeg ha kiderülne , hogy ő is így átk*rt téged még neked állna feljebb és te lennél a sértett!

Pofám leszakad , hogy valaki , hogy képes ilyenre...

ha nem megy hagy ott és úgy pasizz , de f*szért kell akkor mikor még van "barátod"


F

2009. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Egy kicsit erős az előttem lévő válasz de sajnos igaz.

mindig jön egy másik aki udvarolgat vagy megteccel neki.

Lehet h csak vigasztalást akar tőled az uj fiu és akkor dobnád érte akit szeretsz.?

talán probálj meg uj dolgokat bevinni a régi kapcsolatodba.

Uj programok, wellnes hétvége akármi.hajrá!!!

2009. nov. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de nekem ez a masik pasi nagyon nem tetszik. inkabb maradj a baratoddal, és probaljatok vmi jo kis közös programot tervezni. pl. engem total kirázott a hideg, amikor azt olvastam, h az a masik pasi azt mondta, h az övé vagy, meg az a sok szivecske. hagyd a csudaba.
2009. nov. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
9%
szerintem az lenne a legjobb, ha szimplán a vonat alá ugranál, és nem keserítenéd tovább két srác életét
2009. nov. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tök jó engem a volt csajom így vágott ki/és egyben át is :)És épp akkor mikor átgondoltam a dolgainkat és úgy döntöttem meg kell beszéljük de olyan nagyon mert ez így nem lesz jó senkinek se.Mialatt én átgondoltam ő egy másikkal randizgatott aztán hazajött és kib*szott.Amúgy ha szívecskéket küldd akkor alapból hagyd már meg mi ez a szeret baromság,milyen férfi ez?Engem legalább nem egy ratyival hagyott el :D !Ja meg valaki írta hogy ez sem lesz más - hát igaza van.Nincs az a kapcsolat ahol nincsenek bajok meg tré időszakok.
2009. nov. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 thedani ***** válasza:
A válasz egyszerű, ha szemét dolog is, hagyd el az első pasit az újért, mivel ha már 2 év után más felé kacsingatsz akkor nem érdemes tovább húzni a kapcsolatot, később sem lesz jobb. Vagy ha mondjuk együtt maradtok és akár összeházasodtok akkor meg még rosszabbul fog neki esni. Ami nem megy az nem megy, ezt be kell látni. Mondjuk nem tudom hány éves vagy, írhatnál egy kort. Én 6 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de ha 2 év után már elkezdeném unni akkor nem hazudnák tovább se neki, se magamnak. Hidd el, minél előbb lépsz annál jobb mindenkinek. Nézz magadba, vele akarsz leélni egy életet? Ha nem akkor úgyis mindegy. Lépj tovább. Sok sikert.
2009. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!


17 eves vagyok a baratom is, az a pasi pedig 19.


Egyszer talalkozok vele hogy beszeljunk szemtol szembe, ha ugy erzem hogy megeri ott hagynom erte a mostanit szakitok, ha nem akkor vele fejezem be.

2009. nov. 15. 09:23
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy egyáltalán felmerül benned, hogy elhagyd/megcsald a barátod már rossz. Ha úgy is érzed, hogy szereted, de ott van a másik is. És lehet, hogy fellángolás, de ennek sem szabadott volna megtörténnie.

Talán annyira szorosan nem kapcsolódik ide, de elmondok egy történetet.

Vol egy barátom, egy éve voltunk együtt. Talán ugyanez lehetett, mint nálatok, már nem votl friss szerelem, nem bókolt nekem annyit, nem mentünk sehová. Pluszban miután minden nap min. 5-6 órát együtt töltöttünk éppen eleget veszekdtünk. Főleg mert bennem kialakult egy sértődöttség, hogy nem foglalkozik velem eleget, de ez így csak tudat alatt.

Aztán elmentem egy hétre nyaralni. Első pár napban borzasztóan hiányzott a barátom, azt sem tudtam, mit csináljak nélküle, hiszen ő volt az, aki egy éven keresztül minden egyes nap ott volt velem. Akkor tudatosult bennem, hogy pontosan tudom, hogy egy helyzetről mit gondolna, mit mondana, stb.

Aztán eltelt egy hét, majd kettő. Megpróbálom rövidre fogni. A vége az lett, hogy megcsaltam egy sráccal, aki nagyon jó barátom volt, és akinek elmondtam ott akkor minden problémám. Úgy éreztem megért. Úgy éreztem, ő még tisztel és becsül. Úgy éreztem, ő megérdemelne, ő úgy szeretne, ahogy megérdemlem.

Aztán hazamentem. Elmondtam a barátomnak. Sírt, sírtam. Soha annyira nem gyűlöltem magam, mint akkor. Nagyon megbántam, és azt mondtam, hogy soha többet ilyet, emésztettem magam. Persze a fiúval megszakadt minden kapcsolat. Együtt maradtunk a barátommal, és nagyon boldogok voltunk. Mintha megoldódtak volna a problémáink. Figyeltünk egymásra. De aztán ez újra elmúlt. Egyszer csak azon vettem magam észre, hogy nagyon tetszik egy fiú, egyfolytába nézem, rá gndolok. Verseket irogattam róla. És ahogy telt az idő, reméltem, hogy csak fellángolás, és nem akartam abba a hibába esni, mint már egyszer. De aztán rájöttem, hogy ugyanúgy megtenném, ha alkalmam adódna. És akkor hagytam el őt. Mert rájöttem, hogy nincs értelme egy ilyen kapcsolatnak. Ahol megtörténik egyszer, ott megtörténhet mégegyszer és mégegyszer, ha csak enm történik csoda.

Az igazság az, hogy ezzel a fiúval, aki tetszett, soha nem lett később semmi. De így volt tiszta és helyes.

2009. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha megrémít ez a szöveg, hogy csak az enyém vagy, meg ilyenek, akkor mond meg neki, hogy vegyen vissza a tempóból, de azért szép tőled, hogy elmondtad neki, van pasid. Viszont ha most van barátod, el kell döntened, hogy otthagyod-e vagy sem. tiszta sor, mit kell ezen filozofálni?
2009. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bosszút akar állni, ha őt elhagyták, akkor te is haggy el egy másikat. De soha ne csalj meg egy pasit, szall ha tényleg szereted a barátodat nem hagyod el egy olyanért akit alig ismersz, és lehet hogy csak etet a szövegével.
2009. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!