Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Volna egy kis problémám, szeretném ha elmondanatok a véleményeteket és ha tudtok tanácsot adni azt is elfogadom. Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel már 2 éve és 3 hónapja vagyok együtt. Szeretem őt de mostanában sokat veszekedtünk. Hétvégén voltunk egy buliba ahol észre vettem hogy egy srác le se vette rolam a szemét, és nekem is megtetszett. Persze ezt a barátom nem vette észre. Hétfön ez a srác megszerezte a telefonszámom, felhívott és dumaltunk, aztán pedig msn-en is beszéltunk. Nagyon szimpatikus nekem. Arra kért hogy menyek el vele valahova inni egy űdítőt, én bele egyeztem. Ahogy többet beszéltünk kezdtem kicsit mkegijedni tőle. Olyanokat irt hogy syerelmes belém, hogy csak az övé vagyok, és rengeteg szivecskéket küld.Telefonon is hívott tegnap este 2 szer es ma is 2 szer de nem vettem fel. Még nem találkoztam vele jővő hétre terveztük. Most ki van kapcsolva a telefonja.


Amenyire meg sikerült ismerjem nagyon érzékeny tipus, volt egy 3 éves kapcsolata, a barátnője elhagyta egy másik ért, emiatt nagyon sokat syenvedett. Nem akarom hogy miattam is szenvedjen, persze mondtam neki hogy mi a helzyet azt mondta hogy megért és vár rám.


Várom a válaszokat.


2009. nov. 12. 11:46
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

csak etet, ugy volt hogy ma talalkozunk de nem jott el :( azt mondta hogy el kel menjen a varosbol. jobb is igy. a baratom pedig azt hiszem o is becsap engem :-< :(:(:(:(:(:(

jol van a vonat ele fogok ugrani vagy a villamos ele.

2009. nov. 18. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!