Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyennek hogyan adhatnám vissza amit tett, játszadozott?

Figyelt kérdés

Volt egy lánnyal kapcsolatom a nyár végén, ő "kezdeményezett", nem hittem volna...

Ölelgettük egymást, majd csók, majd mikor vége lett a vakációnak csak barát akart maradni.

Egésszen kb 1 hónappal ez előttig folyamatosan félreérthető jeleket küldözgetett, ölelgetett, karmolászott, fogosgatta a kezem.

Majd meg elégeltem, mondtam neki, hogy legyen ennyi, ez nekem csak rossz, erre ő felháborodva, hogy milyen vagyok, mert fontos voltam neki, végére még azt is bevallotta, hogy miközben a félreérthető jeleket küldte nekem aközben is szeretett.

Csak szerinte ehez kell min. fél év küzdés és, hogy joban meg ismerjük egymást( 2 éve oszt. társam, amugy érdekes módon csak akkor jött rá ez a dolog, hogy kiprobálnám ezt is amiután fel tudtam mutatni valamit amit el értem, egy cross motor amiért egész nyáron dolgoztam, amivel össze vissza motoroztattam a hegyekben), olyanokat vágott a fejemhez, hogy túl kicsi és tapasztalatlan vagyok én még az ilyenhez és nem tudtam, hogyan kezeljem ezt... ezért van most ez a helyzet, másnapra rá azt mondta megbocsájt, de még érezni fogom amit tettem, hogy meg elégeltem, hogy szórakozik, ismét másnapra már meg ölelt, majd utána ismét veszekedés mert kezdett felháboritani...

Most meg megint próbál szivatni, suli után bementünk egy vendéglőbel, el beszélgettünk, kérdezett a hétvégmről, alaposan meséltem de mindent min 2x-3x kellett meg ismételnem mert egy másik fiuval facebook-ozott és semmibe vett.

Nagyon idegesít, hogy 2 hónapot futottam utána pedig nagyon nem szokásom.

Én 17/F ő 16/L



2013. okt. 21. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor miért foglalkozol vele?

Szard le, ennyi.

2013. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amugy az ilyent már lehet szuzkrvának minősíteni, nem? :))

Folyamatosan azon, vagyok, hogy ne foglalkozzak vele, de tényleg csak az segít már úgy néz ki ha abszolút semmit se.

2013. okt. 21. 17:58
 3/3 A kérdező kommentje:

Tehát se köszönés se semmi...

De ahogy figyelem most is próbál idegsiteni azzal, hogy mást simogat, közbe néz mélyen a szemembe...

Ez mit jelenthet?

2013. okt. 22. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!