Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szükség van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szükség van egy párkapcsolat kialakításához pénzre?

Figyelt kérdés

Mármint gondolok itt arra, hogy először kell az önfejlesztésre a pénz, utána meg X összeg annak fenntartásához? Itt kiemelném azt, hogy nem tartom a nőket pénzéhesnek, hanem sok mindenhez elengedhetetlen a pénz.

Pl. A gyúráshoz ott szükség van kondibérletre, meg a megfelelő kaják és mi egyéb beszerzéséhez pénzre.

Az öltözködésnél ugyan ez.

A fodrász is csak pénzért csinálja meg az ember frizuráját, és még lehetne sorolni, hogy mihez kell még pénz.

Ti ezt hogy látjátok?


2013. okt. 22. 12:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Normális frizura: 1700 vágja a fodrászom a hajam. Ruhák: Tescoban veszem , igaz megválogatom hogy hogy néz ki. némelyik elég @-a ! Nem a márka fontos. Fiatal koromban elég sokat sprotoltam , meg deszka ,kori stb. elég az izomzatom. Azt döntst el hogy mit akarsz: Selyemfiú, jó testel , valószinű ddiszkos cica babák fognak rád tapadni , bomba csajok, le is fogják nyelni, mindenki irigy lesz rád VAAAGY ! Találsz valaki aki magadért szeret, aki beléd lát , aki meglátja benned azt amit nem lehet pénzért megvenni. eleve érezni , hogy mire akarod ráterelni a kérdésed. A párkapcsolathoz pénz kellből hogy jött az hogy edzeni kell a tested ? miért van az hogy sokszor látok boldog párokat ahol a pasi egy nagy maci ,de van egyéniség e , stilusa stb. Ezzel nem azt akarom monadani , hogy foglalkozz magaddal de DÖNTSD el mit akarsz. Amugy : fekvőtámasz ingyen van. sittes zsák homokkal megtöltve ingyen van, terméskő ingyen van ...szóval gyúrhatsz ha akarsz nem kell pénz hozzá .
2013. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Közmunkás voltam de nem ilyen utcasöprögető meg hasonló. Pont egy olyan helyre kerültem, ahol a közmunkásokkal takaríttatta ki a főnök a tehenek alól a cuccot, így tudom mi az a fizikai munka. Csak most, hogy munkanélküli vagyok, így nem nagyon adatik lehetőségem komolyabb fizikai munkát végezni.
2013. okt. 22. 13:26
 23/33 anonim ***** válasza:
Magához az élethez van szükség pénzre.
2013. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Ja és még.

174cm vagyok, szóval nem is vagyok olyan nagyon magas. Elég sokan irigylik is a barátnőmet tőlem... és voltak akik megpróbálták elcsábítani is... és még mindig velem van.


És előtte is voltak barátnőim, és voltak akiknek bejöttem. A jelenről inkább nem beszélek, mivel kapcsolatban vagyok.


Az izomzathoz sem kell olyan hű de nagy táplálkozási csodát csinálni. Amit a testépítők csinálnak, azok nem normális izmok, és nem is a ténylegesen használt izmokat fejlesztik, hanem azokat, amiknek a való világban elég kevés szerepük van, csak könnyű őket növelni.


+ Ajánlom figyelmedbe a fegyencedzés című könyvet.

2013. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy én nem hogy maci nem vagyok de még az sem hogy "nagy". Ruhástól mindenestől vagyok 63 kg, pedig normálisan étkezek, csak gyors az anyag cserém, meg vagyok kb. 168 cm.
2013. okt. 22. 13:29
 26/33 A kérdező kommentje:
Akkor én gondolkoztam eddig hülyén. Úgy látszik akkor nem ezektől a dolgoktól kell várnom a megoldást.
2013. okt. 22. 13:31
 27/33 anonim ***** válasza:
En ugy latom, hogy a penzbol sosem eleg :P
2013. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ha követed a birkanyájat, normális kapcsolatod sem lesz. Ezt soha ne feledd! Volt már olyan pasim, aki csak a kondizásnak élt, vagyis akart, mindig mondogatta, hogy izmos akar lenni, blabla... mikor volt ideje eljutni a konditerembe, az is havonta 1szer... na bummm... de nekem jobban tetszett, ha nem kigyúrt volt... és nem jött be az sem, hogy csak azért vett márkás ruhákat, hogy tetszen nekem, miközben nekem az a stílus meg be se jött. Ja, és nem is voltunk sokáig együtt, mert nem volt megbékélve magával...
2013. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

1: mindenhez kell pénz, és szinte mindent lehet pénzzel mérni, ebbe bele tartozik az egészség is másod szinten

pénz-->egészséges kaja, orvosi ellátás stb.--> egészszég

nincs pénz-->utcán élsz, kukából keresel kaját--> betegség


2: ha azt kérdezed kell e sok pénz? NEM. Csak annyi amennyi általában kell az élethez. Néha még olcsóbb is egy kapcsolat, mert megosztod a szállást, megosztod a kaját, megosztod az otthoni munkát.


3: fogalmam sincs mi az önfejlesztés nálad, tankönyv? vagy szeminárok?

2013. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Értelek én, de én csak szeretném végre jól érezni magamat a bőrömben, ruhástól, mindenestől.
2013. okt. 22. 13:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!