Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szükség van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szükség van egy párkapcsolat kialakításához pénzre?

Figyelt kérdés

Mármint gondolok itt arra, hogy először kell az önfejlesztésre a pénz, utána meg X összeg annak fenntartásához? Itt kiemelném azt, hogy nem tartom a nőket pénzéhesnek, hanem sok mindenhez elengedhetetlen a pénz.

Pl. A gyúráshoz ott szükség van kondibérletre, meg a megfelelő kaják és mi egyéb beszerzéséhez pénzre.

Az öltözködésnél ugyan ez.

A fodrász is csak pénzért csinálja meg az ember frizuráját, és még lehetne sorolni, hogy mihez kell még pénz.

Ti ezt hogy látjátok?


2013. okt. 22. 12:45
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Az önfejlesztést rosszul fogalmaztam meg. Külsőleg értettem az önfejlesztést (ruházat, frizura, stb.) de mostanra kiderült hogy ezek az elképzeléseim hülyeségek. Én gondolkodtam hülyén.
2013. okt. 22. 13:54
 32/33 Je Veux ***** válasza:

Amiket te felsoroltál az jobb esetben önmagad miatt kell és nem azért, hogy barátnőt találj magadnak.


Természetesen tetszeni szeretnék én is a páromnak, de azért sportolok, azért járok 3-4 havonta fodrászhoz, azért veszek magamnak csinos ruhákat, hogy jól érezzem magamat a bőrömben.


És persze, összekötheted ezt a csajozással, hiszen ha te jól érzed magad, akkor jobb a kisugárzásod, magabiztosabb vagy, és ez előnyt tud jelenteni, de ezek alapvetően nem csjaozáshoz szükségek "eszközök".


Tehát mint írták előttem is, az élethez kell pénz.

2013. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Tudom. A gondolkodásommal van/volt a gond, de most már értem. De ezeket a dolgokat még mindig szeretném. Örülnék ha szerezhetnék egy kis pénzt, és tudnék új ruhákat venni, levágatni a frizurámat rövidre. Ezek után jobban érezném magam.
2013. okt. 22. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!