Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szükség van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szükség van egy párkapcsolat kialakításához pénzre?

Figyelt kérdés

Mármint gondolok itt arra, hogy először kell az önfejlesztésre a pénz, utána meg X összeg annak fenntartásához? Itt kiemelném azt, hogy nem tartom a nőket pénzéhesnek, hanem sok mindenhez elengedhetetlen a pénz.

Pl. A gyúráshoz ott szükség van kondibérletre, meg a megfelelő kaják és mi egyéb beszerzéséhez pénzre.

Az öltözködésnél ugyan ez.

A fodrász is csak pénzért csinálja meg az ember frizuráját, és még lehetne sorolni, hogy mihez kell még pénz.

Ti ezt hogy látjátok?


2013. okt. 22. 12:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Mi van? Te azt hiszed, csak akkor lesz csajod, ha kigyúrod magad, menő ruháid vannak, és menő a séród? Bocsi, de vmi gondok vannak nálad, vagy olyan csaj kell, aki buta és nyávogó cicaba, aki pont az ilyen pasikra bukik...??? :/
2013. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a kondis fiúk, ha egy kis plusz súly van valakin az vonzóbb mint az izmok, a "menőre" nyírt frizura sem, elég ha kulturáltan van levágva nem túl rövidre. Öltözködésben is jobban tetszik az egyszerű stílus, azt nem szeretem, ha ránézek valakire és azt látom rajta, hogy egy csomót foglalkozik azzal, hogy megfeleljen valamelyik aktuális divatnak. Bár igazad van, a többségnek jobban bejönnek a "trendi" fiúk, szóval ha egy "átlagos" lánnyal akarsz kapcsolatot kialakítani, akkor ezekre kell a pénz. De elég gáz, ha valaki csak amiatt gyúr meg öltözik divatosan, mert "ez kell a lányoknak". :D Ez is az egyik oka annak, hogy nem jönnek be az ilyenek. Magadnak akarj megfelelni, ne a tömegnek.
2013. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Mondtam én hogy izom állat akarok lenni menő ruhával, és menő séróval? NEM!!! Én csak azt mondtam, hogy kell egy normális izomzat, normális frizura, és legalább valami normális ruházat.
2013. okt. 22. 13:06
 14/33 A kérdező kommentje:
És nem akarok megfelelni a tömegnek, csak legyen valami normális kinézetem, de pénz nélkül az nehezen megy.
2013. okt. 22. 13:07
 15/33 anonim ***** válasza:
És mi neked a normális? Mert ahogy valaki írta, mindenkinek más... Amúgy egy normális ember jó esetben akkor is normálisan néz ki, nem úgy mint egy ágrólszakadt, ha éppen esze ágában sincs kapcsolatot keresni...
2013. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nekem annyi lenne, hogy legyen egy kis pénzem, normális ruházatot (pl. farmer, rövid ujjú, pulóver) vásárolni, a hajamat rövidre vágatni (nem kopaszra). Ez már valahogy ellensúlyozná a méreteimből adódó hiányosságaimat (kb. 168 cm vagyok), + ha még sikerülne rendesen táplálkoznom akkor kifejleszthetnék magamnak egy normális izomzatot. Nekem ennyi az álmom, de ahogy mondtam ezekhez pénz kell.
2013. okt. 22. 13:12
 17/33 anonim ***** válasza:

Igen, pénzre is szükség van. Valamilyen szinten igenis egy férfi értékmérője gazdasági versenyképessége is.


Egy csaj a saját szintjének megfelelő gazdasági versenyképességet nyugodtan elvárhat a választott férfitől is. Pl. egy bolti eladó, vagy tanárnő elvárása anyagi téren nyilván más lehet, mint egy 5-ször annyit kereső multis menedzser csajnak.

2013. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

"sikerülne rendesen táplálkoznom akkor kifejleszthetnék magamnak egy normális izomzatot."


Ezt folyton a kondisoktól hallom, akik csak azért edzenek, hogy becsajozzanak, de nem komoly kapcsolatra. És nem, soha nem volt normális az izomzat, ez a 21. század hülyesége, meg azoké akiknek önbizalomhiányuk van, és azoknak a nőknek, akik erre buknak. Egészségesen úgy is étkezhetsz, hogy nem kell szétgyúrnod magad. Már pedig ebből a mondatból ez jön le. Ha meg csak minimális izomzatot szeretnél, ajánlom a fizikai munkát !!!

2013. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Hosszú hajam van - egyesek szerint nem áll jól, egyesek szerint lányos, egyesek szerint vad, a barátnőmnek mégis bejön több mint 4 éve.


Izomzat - Nem vagyok sem izmos, sem túlsúlyos, sem nagyon vékony, de inkább a soványhoz állok közelebb, de normális a testalkatom inkább. Egyesek szerint sovány vagyok, és jééé a barátnőmnek bejövök.


Ruha - Annyit adok magamra, hogy kb. veszek évente 2 farmert, meg 2 cipőt, meg pár pólót. Nem vásárolok olcsón, de drágán sem szerintem. Ez is olyan köztes kategória.


A normális táplálkozáshoz sem kell sok pénz, és a normális programokhoz sem. A lényeg hogy kreatívnak kell lenni.

2013. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Izomzathoz:

Alig több, mint egy hónapja kezdtem el edzeni a Fegyencedzés c. könyv alapján, és eddig tetszik. Semmi nem kell hozzá, csak a saját testtömeged. Igaz, hogy másfél-két év, mire erős leszel és ezzel együtt izmos is, de nem kell hozzá különlegesen táplálkozni stb. Nyilván még nem sok változást vettem észre magamon, de elhatároztam, hogy kivárom a dolgot. Strandszezonben majd eldől, mennyire jó a program :D

Fodrász tényleg havonta 1000-1500 Ft.

Öltözködés: turkáló. De arra rá kell szánni az időt. Heti legalább egyszer elmenni, mert úgy tudsz méretben és ízlésednek megfelelőt találni. Úgy nem lehet turizni, hogy na most kell egy kék csíkos ing, elindulsz és nyilván nem találsz, és a turit szidod, hogy nem jó.

De lehet két héttel azelőtt lett volna ing, csak akkor nem mentél be. Ha minden héten csak egy ezrest költesz el turiban, divatos és változatos rhatárra tehetsz szert.

2013. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!