Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok, nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, egy hétig jártunk.

Már 3 hete szakítottunk, de én nem tudom elfelejteni, most is itthon zokogok..

Ő egy pasi miatt dobott, de a srác szakított vele.

Múltkor mikor találkoztam vele, beszélgettünk, és egyszer csak megkérdezi, megölelhetlek? Mondom..igen.

Meg is ölelt,ő nem tudja hogy én szeretem. És bármit megtennék érte..

Most van egy barátja, de vala csak úgy vannak.. hogy sehogy.

A csaj sem boldog, és én sem.

De félek elmondani neki az érzéseimet, félek hogy koppanni fogok.

Inkább magamban tartom, és lenyelek mindent, és szenvedek.

Szerintem még ő is érezhet valamit irántam, vagy csak viccből ölelt meg?

Láttam szinte mindent mikor a szemébe néztem.

És nem volt boldog..:(

Kérlek titeket, adjatok tanácsot, vagy valami építőjellegű választ, köszi előre is!


2013. okt. 22. 13:52
 1/7 Je Veux ***** válasza:

Ez édes..hány éves vagy, 13?


Miután megkaptam erre a kérdésemre a válaszodat, utána folytatom és adok tanácsot.

2013. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű! Elébe állsz,és kifejted neki az érzéseid,és akkor minden kiderül,akár neg, ill. poz. irányba
2013. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most szedd vissza a kislányt, mert mennél több idő telik el, annál kevesebb lesz az esélyed. Az előttem szóló is elég jót ír.
2013. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16 vagyok, ő 15..

Nem merem neki elmondani, és nem is fogom.

Ha szeretne ő is írna, vagy adna jeleket, de semmi :(

2013. okt. 22. 14:04
 5/7 Je Veux ***** válasza:

Ha nem akarsz tenni semmit, akkor ne is várj csodákat. Amennyiben vissza szeretnéd őt kapni, akkor az a minimum, hogy eléállsz és elmondod neki, amit érzel.


Az pedig, hogy nem küld jeleket.. Lehet, hogy fél, hiszen ő szakított és nem mer eléd állni.


Igazából nem veszíthetsz semmit. Így biztosan nem fogod őt visszakapni, ha beszélsz vele, akkor pedig esélyt adsz magadnak és neki is. Aztán ha nem akar semmit, akkor majd keresel egy másik lánykát, aki jobban megbecsül téged. :)

2013. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Félek neki írni :(

Köszi a válaszokat, megpróbálok erőt meríteni majd és írni neki :(

2013. okt. 22. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Markold már meg a tökeidet és állj elé! Most azonnal lépj, hívd el valahová, beszélgessetek, ne hagyd, hogy elmenjen a vonat!
2013. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!