Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton azzal kerget az őrületbe, hogy menjek és dolgozzak. Szerinted?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt és azóta volt 2 munkahelyem is! jelzem mindkettőt ő szerezte nekem. Az egyik naponta 10óra, a másik 12óra kétnaponta. Elvállaltam, nem álom melók voltak (csak azért, h nála megfeleljek meg a szüleinél) A lényeg, h mondja, hogy Ő szeret de így nem tud hosszú távra tervezni velem. Folyton rágja a fülemet, sokszor jól elvagyunk majd felhozza a témát és oda az egész...
2013. okt. 22. 17:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
A két nap 12 óra kevesebb óra mint a napi átlag. Én napi 12 órát vagyok heti 6 napot mégsem nyafogok. Erről szól az élet. Ő egy magabiztos önálló nőt szeretne maga mellé. Te per pillanat nem tűnsz annak. Ne csodálkozz ha hamarosan kirak.
2013. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 zoliba' ***** válasza:
a barátod dolgozik? Ha igen,akkor gondolom megkeresi a sörpénzét.. Mit képzelsz magadban?egy büdös ingyenélő vagy nem más.
2013. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

dolgozni kell.....de ha nem megy és nem szeretted azt a munkát akkor ne csináld keress mást, most én is munkát keresek mert másfél év után ráuntam a munkámra.....:S:S:S


per pill semmi munkám sincs, de nem is érdekel nincs senkim így nincs ki beszóljon...ennyi!!!!!!

2013. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Mond meg a pasidnak, ha olyan ásznak tartja magát, akkor keressen annyi zsetont, hogy lazán mindketten eléljetek. Nehogy már a nőknek dolgozni keljen. Csak dolgozzon a pasi napi 14-15 órában, vért izzadva a téglapakolás közben.
2013. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 zoliba' ***** válasza:
beszóljon? El vagytok ti tévedve. Senki nem tart el senkit. Ez a realitás. 50+50 ből lesz a 100.
2013. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Veronika...a te érdeked is hogy legyen munkád.

Egyrészt mert lesz saját kereseted.Arra költesz,arra teszel félre amire akarsz

Másrészt megbecsült leszel...magabiztosabb

Egyébként hány éves vagy ? Mi a végzettséged ?

Még sima érettségivel is találni pl call-centeres melót..stb

A kétnapi 12 óra meló nem hangzik rosszul..mit is kellett csinálnod ?

2013. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyis nem szorulok rá! Nem élünk együtt. Bármi kell megveszem magamnak! Sőt be is szoktam szálni ha megyünk valahova. Szóval!
2013. okt. 22. 19:17
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves druszám, én is munkanélküli vagyok nálunk nem csak a párom de a szüleim is noszogatnak, hogy dolgozzak. De sajna még a városiaknak sincs munka nemhogy nekem falusinak. De itt alapjában véve belső késztetésnek KELLENE LENNI. Maslow szükségletpiramis. Ez által válsz hasznossá, érzed értékesnek és kiteljesedettnek magad és élhetsz harmónikus életet.

De nemcsak önbecsülési szempontból hanem a párkapcsolatunk szempontjából is nagyon fontos, hogy legyen munkád. A párod ugyanis ettől tudna felnézni rád. Ha nem csinálsz egész nap nagy büdös semmit nem lesz miről mesélned, nem lesz miért felnéznie rád igy nem fog tisztelni előbb utóbb ellaposodik a kapcsolatotok és szétmentek. A mai világban nem lehet háztartásbeli egy nő már csak jogilag sem. Nekem nem hiányozna, hogy a párom a fejemhez vágja, hogy ő hoz többet haza. Gyerekneveléshez meg nem is mondom, hülye a felfogásod!

2013. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én se szeretek dolgozni főleg nem egy gyárban 12 órázni, de az élet nem kívánságműsor!! Kisembernek csak így lehet előrejutni és abszolút igaza van a párodnak, hogy nem tud így veled tervezni. Manapság két teljes értékű fizetésből is nehéz megélni.
2013. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha dolgozni nem akarsz akkor legalább tanulj mert a tingi tangli élet mindenkinél ki fogja verni a biztosítékot. Sosem hagynak majd békén.
2013. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!