Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolattartás az exekkel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolattartás az exekkel. Ti hogy álltok ehhez a kérdéshez? Mi az ami belefér és mi az ami már nem tolerálható?

Figyelt kérdés
konkrét helyzet a következő: a barátnőm napi rendszereségel vált levelet az egyik közösségi oldalon az ex pasijával. részemről ez nem fér bele, de ő hajthatatlan, mert ők elvileg barátként váltak el, plusz nagyon nagy szerelem volt az övék és ezért mindig is az élete részese lesz a srác.... persze ez miatt úgy érzem nem vagyok olyan fontos neki. kinek van igaza? én csinálok belőle túl nagy ügyet? vagy jogosan kérem hogy fejezze be?

2013. okt. 23. 06:53
1 2 3 4
 1/35 MrPifta ***** válasza:
beszélgetni mindenkivel szabad.
2013. okt. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%
Jogosan kéred. Kb ha az utcán összefutnak egy szia belefér. Főleg ha új kapcsolatba kezdett. Beszélj vele. Ha nem változik vagy elfogadod, vagy dobod. Ez utóbbi is rossz, de én ezt választanám.
2013. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
A boltban a pultos aki kiszolgál is az életem része lesz örökre.
2013. okt. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
50%

azért mert valaki párkapcsolatban él

még nem lehet arra kérni h szakítson meg minden kapcsolatot mással

ha erre kényszeríted akkor nagyon hamar el fog dobni

nekem a barátaim fontosak nem leszek hajlandó feláldozni őket egy párkapcsolatért mert a barátság egy életre szól a párkapcsolat lehet h csak pár hónapra


mit szolnál h azt kérné h ezentúl nem találkozz többet a barátaiddal és a haverjaiddal ?

gondolom kiakadnál .....


am nekem is van ilyen Férfi barátom - sőt mi még flörtölünk is neten, de ez nem azt jelenti h összefeküdnénk....., sőt ez mind a kettőnk kapcsolatára jó hatással van - pozitív megerősítés

2013. okt. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
29%

Én a másik oldalt képviselem. A legutóbbi exem egyben az egyik legjobb barátom is, minden nap chatelünk.

De ez semmiben nem különbözik más nagyon jó barátomtól. Ettől még ugyanúgy a párom az, akit szeretek és akivel közös jövőt tervezek. Viszont ha azt kérné, hogy fejezzem be, nem volnék rá hajlandó. Az embernek joga van azzal barátkozni, akivel akar.

2013. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%
Amig ki bem dobtak az ex miatt addig nem tiltottam semmit tök normálisan álltam hozzá. Most viszont már beszélni is tilos. Felejtse el teljesen mintha soha nem is lett volna! Én sem társalogok egyikkel se. Mi a fenének?
2013. okt. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen le vvagyok döbbenvár válaszon. Exxel nem létezik barátság!! Az olyan mint a kecske meg a káposzta. Előbb utóbb megint jön a vágy a régi szikra és osszefekszenek. Eleve férfi és nő közt is ritka a csak barátság. Hagytak már el jóbarátért is. Ők is váltig hajtogatak csak barátok ám....persze persze ideig óráig. Sosem értettem hogy lehet olyan buta valaki hogy ezt bevegye! Millió ember van mi a francért kell pont az exxel barátkozni. Ezt senki nem fogja örömmel elviselni és igazuk lesz. Ha megtudnám hogy a párom csak szóba áll az exével azonnal kidobnam.Döntse el hogy a múltban el vagy a jelenben. két dudás nem fér meg egy csárdában. Az ex sosem lesz barát..
2013. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Az en baratom volt, h elment vele vasarolgatni meg talalkozgatni...(szerintem ez mar nem nagyon ferne bele)

18L

25F

2013. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Én normális viszonyban vagyok az összes exemmel, a feleségem úgyszintén. Normális alatt értsd azt, hogy nem baj, ha beszélni kell velük, esetleg meginni egy kávét. Az egyik exem osztálytársam volt a gimiben, a másik pedig egyetemi évfolyamtársam és később munkatársam, szükségszerűen összefutok velük. A feleségem egyik exe a koliban lakott velük az egyetemen, ahonnan az a baráti köre van. Nyilván beszélnek, ha a társaság összegyűlik.


Mindig is az életem része marad az összes ember, akit megismertem. Az élmények, a dolgok, amik jók és rosszak voltak. Azonban ezt arra használni, hogy napi szintű kapcsolatban maradjak exeimmel - butaság.


Én nem fogadnám el, mert nincs semmi értelme. A múltjaként fogadtad el az exeit, nem a jövőjeként.

2013. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele, hiszen veled van..
2013. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!