Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolattartás az exekkel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolattartás az exekkel. Ti hogy álltok ehhez a kérdéshez? Mi az ami belefér és mi az ami már nem tolerálható?

Figyelt kérdés
konkrét helyzet a következő: a barátnőm napi rendszereségel vált levelet az egyik közösségi oldalon az ex pasijával. részemről ez nem fér bele, de ő hajthatatlan, mert ők elvileg barátként váltak el, plusz nagyon nagy szerelem volt az övék és ezért mindig is az élete részese lesz a srác.... persze ez miatt úgy érzem nem vagyok olyan fontos neki. kinek van igaza? én csinálok belőle túl nagy ügyet? vagy jogosan kérem hogy fejezze be?

2013. okt. 23. 06:53
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Csak ne legyen túl ritka, mert el fogtok hidegülni egymástól. Én pl nagyon aggódtam amikor a mindennapos kommunikáció előbb két majd három négy naponkéntire redukálódott. Rossz előérzetem volt. Fent volt nonstop a neten, mégsem írt. Mikor rákérdeztem jöttek a kifogások, hogy sok a munka, meg igy megy úgy haverok meghivták stb..

Szakítottam vele, mert már nem bírtam az idegeskedést. Még aznap délután összejött a másik csajjal :)

Ő volt az a "sok munka". A megérzéseimre ezentúl azonnal hallgatni fogok.

2013. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
utolsó, valamit félreértettél :/
2013. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Igen, én a kettejük közti kommunikációra gondoltam. Pedig itt a harmadikkal való kommunikálásról van szó. Csak az számomra annyira fájó és megalázó dolog lenne ha mellettem egy másik nő társaságára is igényt tartana a párom, hogy inkább szakítanék mintsem belemenjek ebbe. De ez én vagyok. Nem hiszek a férfi és nő közti barátságokban.
2013. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Számomra sem fér bele, ha az ember párja ilyen szinten tartja a kapcsolatot az exével. Sőt!

Bár én nő vagyok, nálunk is volt exes történet. Olyan szinten az idegeimre ment, hogy úgy döntöttem, hogy én nem fogok senkivel sem "harcolni", attól én több vagyok. Maximálisan egyet értek azzal a válaszadóval, aki azt írta, hogy

2013. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Szerintem nem helyes, mert ezzel a Párod azt sugallja, hogy nem kapja meg tőled azt,amit az exeitől megkapott

A mostani páromnak volt egy 11 éves kapcsolata, és barátokká váltak, de engem az frusztrál, hogy mindig ajnározza, holott ő panaszkodott, hogy kalitkában volt.....

Most már ott tartunk, hogy az az exe nem hivogatja, nem keresi, hanem tiszteletben tart minket és párom is csak általánosító alanyban beszél róla

2021. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!