Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolattartás az exekkel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolattartás az exekkel. Ti hogy álltok ehhez a kérdéshez? Mi az ami belefér és mi az ami már nem tolerálható?

Figyelt kérdés
konkrét helyzet a következő: a barátnőm napi rendszereségel vált levelet az egyik közösségi oldalon az ex pasijával. részemről ez nem fér bele, de ő hajthatatlan, mert ők elvileg barátként váltak el, plusz nagyon nagy szerelem volt az övék és ezért mindig is az élete részese lesz a srác.... persze ez miatt úgy érzem nem vagyok olyan fontos neki. kinek van igaza? én csinálok belőle túl nagy ügyet? vagy jogosan kérem hogy fejezze be?

2013. okt. 23. 06:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Mostanában a sztárvilágot is figyelem és Balázs Klári meg Korda Gyuri talán az egyetlen pár aki még nem ment szét. De szerintem ők is csak azért mert még a "régi világból" valók ahol ha valami elromlott nem eldobták hanem megjavították.
2013. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Megint más a sztárvilág, meg megint más az egyszerű, hétköznapi ember (legalábbis általában). Az én környezetemben (ismerősök, barátok, rokonok), az elmúlt tíz évben egyetlenegy válás volt és az is békében zajlott. Olyan pedig egy helyen sem volt, hogy az ex kavart volna be. Azt hiszem, van már elég élettapasztalatom, hogy tudjam mi a különbség az irreálaisan optimista (az én kapcsolatomban semmi gond nem lehet, a mi szerelmünk tökéletes), az irreálisan pesszimista (arra számítok, hogy a férjem lelép a titkárnővel) és a realista (lehetnek gondok, de ha szeretjük, tiszteljük egymást, odafigyelünk a másikra és teszünk érte, akkor megoldhatók) én inkább ezt képviselem. Azzal együtt, hogy vagyok már túl komoly csalódásokon és kaptam kemény pofonokat az élettől.


Azzal meg végképp nem megyünk semmire, hogy boldog-boldogtalanra veszélyforrásként tekintsünk (akár az exre, akár a csinos munkatársa, akár a gyerekkori barátra, volt osztálytársra, stb., szóval szinte bárkire aki nem ronda, öreg és él és mozog), és üvegbúra alatt tartsuk a párunkat, hogy biztos ezzel is, ezzel is, ezzel is megcsal, enyhén szólva is hülyeségnek tartom.

17-es voltam.

2013. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A.R. ***** válasza:
Oda fog pártolni az exhez újra ha nagy szerelem volt de labdába se rúghatsz
2013. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 TheHope ***** válasza:
100%
Szerintem nem csinálsz belőle nagy ügyet. Én a legjobb barátommal voltam együtt közel fél éve lett vége és meg kellett szakítanom vele a kapcsolatot úgy,hogy beszélgetés szintjén se keressük meg egymást még neten sem. Ha valakit szerettél és le is feküdtél vele,nem fogsz tudni utána úgy tekinteni rá,mint barátra...a legjobb ha ilyenkor az ember elengedi,nehogy a végén egy szerelmi háromszög legyen a vége...
2013. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Meg kell hagyni, szerencsés környezeted van. Az enyémben meg sajnos arra nincs példa, hogy együtt maradtak volna. A leghosszabb kapcsolat amiről tudok 12 év volt. A legjobb barátnőmet most dobta a vőlegénye 7 év után. Az is baromi kellemes lehetett! Engem szenteste vágtak ki két éve, most meg egy hete. De már csak legyintek, megszoktam. Ez lesz végig. Annyira a sztárvilág sem más. Ott is kb ugyanazok a buktatók mint nálunk hétköznapi embereknél. Talán annyi különbséggel, hogy ők nem a pénztelenség miatt veszekednek hanem azon hogy osszák el a vagyont. :D

Még mindig inkább realistának mint pesszimistának mondanám magam. Sajnos errefelé az élet engem igazol.

2013. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem lehet üvegbura alatt tartani. Ezért soha többé nem lesz senkim, probléma megoldva. Legalább nem kapok gyomorfekélyt az idegeskedéstől és a sokkos csalódásoktól. Ezer meg ezer előnye van. Nektek meg sok szerencsét!
2013. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
23;24-es válaszolókkal nagyon egyetértek! Számomra is ez tapasztalat, a való világ. Vagy mi vagyunk túl pechesek vagy Ti nagyon szerencsések. Nos ha lett volna egy jó működő párkapcsolatom egy normális emberrel talán én is szebbnek látnám a világot. Igy csak a keserű tapasztalatok maradtak. Szóval egy kalappal mindenkinek!
2013. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

15 éve vagyok együtt a feleségemmel. A szüleim is ezüstlakodalmon vannak túl. A nagyszüleim gyémántlakodalmat is ültek, és végül 69 év házasság után haltak meg.


Mindez nem jelent semmit, mert más élvezni az életet valakivel, és együtt maradni.


Szerencsére én az elmúlt 15 év minden percét élveztem.

Sajnálom, ha valakinek nem így alakul az élete - de ezeket a körülményeket nem adják ingyen úgymond. Persze a legjobb viselkedés mellett sem garantált a siker.


Az elválások miatti fröcsögés tutira nem segít abban, hogy jófej, megbízható partner legyen akárki. Az élethez bizalom kell.

2013. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! azt hiszem az lesz nekünk a párommal a legjobb megoldás, ha mindketten engedünk... én abból hogy beszéljenek, ő abból hogy sokkal ritkábban, mert ugye akkor is tudsz tájékozódni a másik hogy léte felől ha teszem azt két hetente megkérdezed hogy mi újság van veled?
2013. okt. 26. 01:16
 30/35 anonim ***** válasza:
ha sikerül közös nevezőre jutnotok, nem lesz gond :)
2013. okt. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!