Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy lány, aki olvas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy lány, aki olvas könyveket és kicsit egyedibb, mint a többiek, mért nem tud népszerű lenni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Pont ezzel vagy egyedi és nem tucat!
2013. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én más vagyok mint a többi lány.

- az összes lány

2013. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
miért ne lenne népszerű?:D
2013. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert unalmas, nem lehet vele nyíltan hülyülni és tabuk nélkül beszélgetni. Mellesleg aki könyveket olvas az nagyrészt introvertált és ez is alátámasztja az első mondatom.
2013. okt. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

==irónia bekapcs==

[link]

==irónia kikapcs==


Gyanítom, hogy még fiatal vagy, és még nem jött meg a gyümölcse az olvasottaknak. A tudás hatalom! Olvasással szerezheted meg tudást. Népszerű akarsz lenni? Olvass kommunikációval kapcsolatos könyveket, könnyebben fogsz társalogni, értelmes dolgokat fogsz mondani, nem csak hablatyolni, és jönnek az értelmes kapcsolataid. Menj el könyvklubba, ismerkedj meg olyanokkal, akik hasonlóan szeretik a könyveket, mint te, de mégis tudnak és te is tudsz más szemszögből nézni dolgokat és ezáltal újat mutatni :)

2013. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
az hogy csak könyvekből lehet tanulni az szerintem elég nagy hülyeség...
2013. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már bocs, de miért akarsz népszerű lenni? Miért lenne jó az neked, ha mindenki veled akarna foglalkozni? Miért nem jó az ha EGY valaki van aki csak TÉGED szeret?
2013. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam,és végülis vagyok,de mellette nyomatom a hülyeséget meg belemegyek olyan dolgokba,amibe az ilyenek többsége nem. Szerintem ez a dolog nyitja. Mivel más,mint a többiek,nehezebben ért szót velük(eleinte én is így voltam,túl különcnek éreztem magam). Nem szabad elveszíteni az egyéniséget,de bizony át kell állni azokra a dolgokra,ami nekik jó téma vagy program. Hiába vagy okos és tudsz mindenről annyi mindent mondani,nekik ez felér egy tanórával és ha lazítani akarnak,számukra hülyeség. Bevallom,bírom az ilyen "intellektüel" beszélgetéseket,de van,mikor előbb beszélgetek abszolút hülyeségről,amihez nem kell állandóan agyalni,csak jól érzed magad és szórakozol. (Ha jó a társaság,persze.) Megszoktam,mert te benne élek,de a legtöbbek nem tudják követni és unalmas is,nem érdekli őket,maximum a 20 évvel idősebbeket. Csak annyit mondok,hogy jobb,ha otthon vagy a kevésbé színvonalas témákban is,tudsz lazítani és néha teljesen elengedni magad. Ők sem rosszabbak,mint bárki,csak másabbak. És mivel ők vannak többségben,és köztük akarsz népszerű lenni,alkalmazkodni kell. :)


De később rájössz,hogy baromi jó tud lenni egy kis adásszünet a komoly témák közt. Néha kell,mert különben megbolondulsz és egy unalmas,magának való,élettelen ember maradsz. :) Meg különben is. Ha valaki annyira tájékozott és művelt,illik nem csak a múltban annak lennie meg a tudományokban,hanem a mai korban is. Ez pedig sokkal egyszerűbb,mint az,mondom,csak rá kell állni. Tv,rádió,vagy ha kilépsz az utcára.. Ők csak azt nyomatják,amit a nyakukba zúdítanak ha kell,ha nem,szóval.. :)

2013. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és mi van hogyha könyvet. olvass mi köze a népszerűséghez?nem kell mindent feketén és fehéren látni. túlsok romantikus filmet, néztél hogyha valaki könyvet olvass attól még nem lúzer csak tanult. a személyiségen múlik a népszerűség és a külsőn! sztem.
2013. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4-es ez hülyeség... saját magamról tudom, hogy introvertált vagyok, de ettől függetlenül elég "érdekes" dolgokat megcsináltunk haverokkal :D


Kérdező, elég szomorú, ha téged az érdekel mit gondolnak rólad mások. Magadnak felelj meg. Mondjuk nálam eleve plusz pont ha egy nő művelt. :)

2013. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!