Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek normális hogy várom az igazit és nem állok le minden lehetséges szerethető pasival?

Figyelt kérdés
Igaz hogy elég magasak az elvárásaim ha pasiról van szó de ti mit gondoltok?
2009. nov. 12. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok az elvárások?
2009. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Erre csak ennyit mondanék

,,Senki se tökéletes.,,

2009. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Erre csak azt tudom mondani, hogy te tudod, mit csinálsz..
2009. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs semmi gond. Én sem állok le mindenkivel aki bepróbálkozik nálam...Ha nem tetszik, nem fog meg, akkor minek?

Van olyan akinél úgy érzem mikor meglátom, hogy "hűűű" és ha ez nincs, akkor sztem ez veszett dolog...Persze, talán kialakulhat utána, de ha először nem érzed, akkor az úg ymár nehezebb.

2009. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Erre ezt mondom, hogy ha a tökéletest várod, akkor könnyen lehet, hogy életed végéig egyedül maradsz. Nem hiszem el, hogy nincs senki aki tetszene és szimpatikus lenne, tökéletes pedig nem létezik, majd ha beleszerettél valakibe, csak utána látod tökéletesnek!

22/F

2009. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha Neked tökéletes, bár lehet más nem annak látja. Azért legalább adj esélyt szegényeknek..
2009. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel a hozzáállással egy csomó mindent elszalasztasz, kimaradsz rengeteg sok szép élményből. És te már ránézésre meg tudod állapítani, hogy ki lesz az igazi? :O De jó már neked.
2009. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem szokásom külsőről dönteni de azért egy bizonyos elvárási szint mindenkinél van (nálam kb: ne legyen kétszínű, figyelmes legyen és kedves). Van aki tetszene (kinézetre) de az meg egy bunkó p*cs. Voltam már szerelmes de hamar véget ért az a kapcsolat és sokat változtam azóta.


köszönöm a normális válaszokat :))

2009. nov. 12. 18:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, remélem rám is vár még így valaki :)
2009. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én is az igazit várom és hiszem, hogy most megtaláltam. neked is csak így tovább!! nem kell mindenkivel leállni! nekem is vannak elvárásaim pasikkal szemben(pl. legyen meg a "hűűű" :D legyen édes, kedves, figyelmes, szeressen), de főleg magammal szemben(pl nem állok le smárolni egy buliban az alig egy órája ismert Józsikával...) SOK SIKERT, SOSE ADD FEL :))))
2009. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!