Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek normális hogy várom az igazit és nem állok le minden lehetséges szerethető pasival?

Figyelt kérdés
Igaz hogy elég magasak az elvárásaim ha pasiról van szó de ti mit gondoltok?
2009. nov. 12. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Helló, a kedvenc trágár közmondásom:

"Aki megyen, halad, aki szarik, marad"


Szóval, a nagy várakozásban megöregszel, és már nem leszel az a hamvas kislány,akinek képzeled magad. Node, azok a srácok, akik akkor nézegettek téged már nem téged fognak nézegetni... stb. stb.


Ha nem teszteled a fiúkat, akár csalódások árán is, soha nem fogod megtudni, ki lesz számodra az igazi.


Várakozással nem tudsz tapasztalatot gyűjteni. Tapasztalat hiányában csak rosszul tudsz majd dönteni!

2009. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))
2009. nov. 14. 19:11
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is megvártam az Igazit:) De nem úgy h csak ültem és nem csináltam semmit. Ismerkedtem, aki nem tetszett azzal nyilván nem jöttem össze csak azért h legyen valakim...

Aztán jött a nagy szerelem és akkor tudtam h na én erre vártam egész életemben. És nekem is elég magas elvárásaim voltak(kedves legyen, ápolt, figyelmes, jóképű, ne cigizzen, ne legyen túl bulizós természet, és tényleg őszintén szeressen engem), már már szinte túlzóak:) De bejött, megtaláltam azt aki mindezek birtokában volt! Szóval érdemes várnod. Ja és mivel teljesen olyan mint amilyennek elképzeltem nem is nagyon veszekszünk. Sok sikert!:)

2009. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nagyon helíyes hogy nem állsz le fűvel fával.megtartod az értékeidet és ezt az igazi nagyon nagyra fogja értékelni.nem az a menő akinek minden héten más pasija van.ez mit jelent?mindnkivel van egy kicsit de senkivel sincs igazán.érdemes várnod.persze a pasik pasik..nem tökéletesek..de egész jól nevelhetők.tudod van az az idézet: nem attól leszel menő ha neked van a legdivatosabb hajad és minden héten az épp aktuális pasid..menőnek lenni annyi h önmagad vagy és ezt még szereted is.egyszer ezt valaki nagyon nagyra fogaj értékelni:)
2009. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok (utolsó 2) és jó tudni hogy nem csak én vagyok ezzel így :):)
2009. nov. 19. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!