Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra összejönni az exel? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejönni az exel? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Adtok második esélyt, vagy nem? Ha igen, mennyi idő után? S meddig voltatok együtt előtte? Kérlek nemet és kort is írjatok! Nem tudom, h majdnem egy év után újra összejöjjünk-e.. hiszen hazudozott... =/
2009. nov. 12. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ja az excel eléggé kacifántos program. Valakiknek unalmas valakiknek kiismerhetetlen, de ha számítógép teknikus akarsz lenni adni kell neki még 1 esélyt.
2009. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én összejönnék egy év után újra az exemmel, nemrég láttam, azt hittem túl vagyok rajta, de csak újra beleszerettem.

Ha szereted, akkor próbáld meg.

2009. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
SOHA!!!!!!!!!
2009. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem attól függ miért szakítottatok, miatta vagy miattad, nagyon szemét volt e akkor vagy nagyon nagy dologban hazudott, megcsalt stb. Sokat szenvedtél e akkor utána, kibírnál e még egy csalódást, ha megint ugyanazt tenné. Ez mind körülményfüggő, de a szubjektív véleményem az, hogy bizonyos esetekben mindenki megérdemel második esélyt, ilyenkor csak egy esetben nem látok második lehetőséget, az pedig az ha egyszer valaha is megütött, mert aki egyszer megtette, akkor az a vérében van és mint tudjuk a vér nem válik vízzé, de a személyiség változhat más esetekben kivéve az erőszakot, mert én úgy vélem, hogy az genetikai adottság....
2009. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát én már 4x jöttem wele össze :D lehet h hülyék wagyunk de nem bírjuk egymás nélkül 2 hónapnál towább :S pedig wolt a szünetekben más is mindkettőnknek
2009. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
a kérdésre a válasz magadban keresendő, de vigyázz ifjú, ha rosszul döntesz lőn nagy hiba és lecsap a randikommandó vala
2009. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Noss, nem. Egy kivétellel. Az egyik exem ha csettintene kb a lábai előtt hevernék - kínos, de ez van. (Persze ő ezt, remélem, nem tudja.) Annó ő dobott ki engem, már három éve, de azóta se hevertem ki. :/
2009. nov. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem jönnék vele össze. Nekem is hazudott az exem és rá kellett jönnöm, hogy sose tudnám neki megbocsájtani a megaláztatást. Minden egyes alkalommal felhánytorgatnám. Arról nem beszélve, hogy a bizalmamat elvesztette azt visszanyerni nem egyszerű munka lenne.

Gondold végig, hogy te ezeket át tudod-e lépni, megtudod-e bocsájtani neki a hazugságát.

Ha ez megy akkor HAJRÁ!

2009. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megtörtént. Egyszer már jártunk 3 hónapot, most meg már 2 és fél éve együtt vagyunk, és boldogok vagyunk. (És mellesleg meg akarom kérni a kezét) 21/F
2009. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy mi volt a szakitás oka és hogy mennyi idö múlt el azóta.
2009. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!