Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik jó, hosszútávú párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik jó, hosszútávú párkapcsolat? Minden kapcsolat ellaposodik?

Figyelt kérdés

Személyes környezetemben aki 10+ éve együtt van a párjával/házastársával, az a következők miatt:

-fél az egyedülléttől

-kell a másik pénze, közben megcsalja a másikat...

-az egyik fél egy bólogatós kutya, egy papucs, teljesen behódolva a másiknak

-kategorizálja az illető magát, hogy ő úgysem találna jobbat


Szóval, a gond szerintem, hogy az ember nem monogám faj. Ergó szerelem, boldogság csak a kapcsolat elején van.

Írhatnátok valami lelkesítő ellenpéldákat (lehetőleg saját példa legyen, mert kifele mindenki azt mutatja, hogy de kafa minden),

mert én csak annyit látok, hogy a párkapcsolat előnye a:

-biztos SZEX (nem kell a másikat annyit fűzni, nem kapsz el betegséget, olcsóbb mint a k**va, stb)

-olcsóbb egy főre a lakás a fejed fölé


És valamiért úgy érzem, hogy érzelmek terén a fájdalom nagyobb, mint a boldogság, amit ad :( Godoljatok bele: a következő párkapcsolat kezdeténél az előzőre emlékezni sem akar az ember. A képekről levágja az ex-et (illetve ha előrelátó, akkor nyaralásnál külön képet is csinál). Persze ez logikus az utolsó dolog a szakítás, így nem egy kellemes emlékkel zárul a kapcsolat :D És a legnagyobb irónia, hogy mindig az szenved jobban, aki a jobban szeret...


Szóval nem tudom mit gondoljak, mit higgyek. Régen illúzióim voltak, hogy egy párkapcsolatnak a végtelenségig ki kell tartania, jóban rosszban szereted a másikat, szexelni csak a szerelmeddel, stb...


Fiatal vagyok, remélhetőleg még sok lehetőségem van, de az a gáz, hogy 4 éve voltam utoljára szerelmes, azóta a legkisebb szikra sem mutatkozik. Lassan olyan, mintha élő szövet lennék fémvázon.


Najó, nem írok többet, mert lassan a kérdést is elfelejtem :D


22/F



2013. okt. 25. 00:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

A tudomány mai állása szerint a szerencsés véletlen is kell hozzá, hogy sikerüljön az ilyesmi.

Az ember nem 100%-ban irányítja az életét, a kapcsolatát meg pláne nem.

Aki istenhívő az meg kérheti, hogy sikerüljön...

2013. okt. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
régi a kérdés. csak kiváncsi lennék ,a válaszolókkal mi lett, a kapcsolataitok még most is ugyanolyan jók ?
2015. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan szar
2015. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát fiam ugyanezt gondolom amit te.Képtelen volnék hosszútávú párkapcsolatra.Az embereket elég hamar megunom,legyen szó szerelemről vagy barátokról.Senki semmi újat nem tud mutatni pár hét után.Readásul az erőltetett beszélgetésektől,telefonálosokból,na meg az idióta hülye sablon kérdésektől(mizu?,hogy vagy?stb),egyenesen rosszul vagyok.Pedig elég sokan szeretnek az emberek szerint,vicces,jó fej lány vagy.
2016. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Keresel egyáltalán olyan embereket akik nem ilyen unalmasak?
2016. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!